Dalmor zrywa umowę z partnerem do budowy w Porcie Rybackim


2014.04.22
Autor: Eurobuild CEE
Firma Dalmor 17 kwietnia rozwiązała list intencyjny w sprawie budowy projektu komercyjnego, zlokalizowanego w gdyński Porcie Rybackim. Firma, która należy do Polskiego Holdingu Nieruchomości, podpisała list z deweloperem, którego nazwy nie zdradzono w lutym br.

Rozwiązanie umowy podyktowane było faktem, iż strony nie potrafiły dogadać się co do zdefiniowania przyszłej współpracy. Pomimo tego, firma Dalmor, poinformowała, że nadal będzie kontynuować prace związane z realizacją projektu w Porcie Rybackim.

Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego mówi, że w miejscu tym może powstać 70 tys. mkw powierzchni komercyjnej oraz 120 tys. mkw powierzchni przeznaczonej pod lokale mieszkalne. Inwestycja miałaby powstać przy ulicy Hryniewickiego 10.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.