Nowa inwestycja Murapol w południowej części Gdańska


2022.06.09
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Gdańska oferta mieszkaniowa Grupy Murapol poszerzyła się o mieszkania z najnowszej inwestycji dewelopera w Trójmieście - Osiedle Ambro.

Osiedle Ambro powstanie w południowej części Gdańska, na działce przy ulicy Świętokrzyskiej. W ramach inwestycji firmy Murapol wybudowane zostaną trzy budynki wielorodzinne, w których znajdzie się łącznie 190 mieszkań. Deweloper uruchomił właśnie sprzedaż lokali.

W ofercie znalazły się mieszkania o metrażach od 25 do 66 mkw. i układach od kawalerek po lokale 4-pokojowe z ogródkiem na parterze lub balkonem na wyższych kondygnacjach. W 5-kondygnacyjncych budynkach zaprojektowano niegenerujące hałasu cichobieżne windy, a na poziomie -1 znajdzie się 115 miejsc postojowych, które uzupełni 113 stanowisk wokół obiektów.

Na terenie Osiedla Ambro zaplanowano siłownię plenerową, stację ładowania samochodów elektrycznych, ogrody deszczowe oraz stojaki na rowery i plac zabaw dla najmłodszych.

Za projekt architektoniczny odpowiada Murapol Architects Drive SA, pracownia projektowo-architektoniczna należąca do dewelopera.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.