Pierwsze sklepy w Karuzeli Tarnobrzeg


2019.11.25
Autor: Urbanity.pl
Polska firma Karuzela Holding wraz z belgijskim funduszem inwestycyjnym Mitiska REIM podpisała pierwsze umowy najmu w centrum handlowym Karuzela, które powstanie przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu.

Karuzela to centra handlowe firmy Karuzela Holding, które obecnie funkcjonują już w Turku, Wodzisławiu Śląskim, Wrześni i Lublińcu. W tym roku rozpocznie się budowa podobnego obiektu w Kołobrzegu a w kolejnych latach powstaną Karuzele w Białej Podlaskiej, Puławach, Świebodzinie, Wągrowcu i Tarnobrzegu.

W tym ostatnim mieście powstanie projekt o łącznej powierzchni najmu na poziomie ponad 20 000 metrów kwadratowych. Na poprzemysłowym terenie o powierzchni 7ha, przy ulicy Sienkiewicza, wybudowana zostanie Karuzela, w której większość powierzchni zajmą najemcy z branży modowej. Inwestycja zaoferuje również sklep sklep typu dom i ogród o powierzchni około 9.000 m kw.

Podpisane zostały już umowy ze sklepami modowymi Sinsay, House i Cropp, które otwarte zostaną na łącznej powierzchni prawie 3 000 mkw. Jeszcze przed końcem tego roku podpisane mają zostać kolejne 2-3 umowy najmu, co da około 35-40 proc. wynajętej powierzchni jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.