Miniaturka Cztery Kąty Potockiego

Cztery Kąty Potockiego
Rzeszów

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Potockiego
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2021
Zakończenie budowy
2022 grudzień
Inwestor/deweloper
Apklan

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
2
Lokale mieszkalne
57

Opis

Cztery Kąty Potockiego to piętrowy zespół budynków mieszkalnych, który będzie stał w stolicy województwa podkarpackiego przy ulicy Potockiego. Budowa osiedla mieszkaniowego wystartowała w 2021 i potrwa 1 rok. Inwestycja ta jest projektem deweloperskim firmy Apklan. W niedużej odległości powstają Osiedle Przyszłość i zespół mieszkalny Bałtycka 31 oraz znajdują się Jaspisowa Apartamenty.

Ostatnio zmodyfikowano 2021-09-29 13:03:44

Powiązane firmy

Forum opinii Cztery Kąty Potockiego


 • grzegorz
  Gość
  2022-06-10 20:55:04
  byłem oglądać, położenie za blisko torów gdzie pociągi jeżdżą co kilkanaście minut to porażka, miejsc parkingowych jak na lekarstwo, wejścia do mieszkań z boku w pomieszczeniach słońca brak. A na dodatek jak przekazał mi jeden z budowlańców deweloper planuje zabudowę w postaci bloku przed tymi domami, więc będzie tragedia.

 • dorotka
  Gość
  2022-08-07 12:48:43
  Domki przy ulicy Potockiego średnie. Blisko tory ale to każdy kupujący podejmuje sam decyzje. Najgorsze jest to że w biurach nieruchomości zatajana jest informacja o rozpoczętej tuż obok budowie wyższych budynków od już istniejących co zupełnie zacieni postawione już mieszkania. Inwestor ten znany jest z tego że nie szanuje swoich klientów

 • Wiktor
  Gość
  2022-08-07 13:50:16
  domki w miarę fajnie ustawione oprócz pierwszego i ostatniego zaraz przy torach rozkład mieszkań niezły. Miejsc parkingowych za mało ja mam 2 auta w rodzinie a mogę zaparkować tylko jedno, co mam zrobić z drugim? Blisko domków trakcja kolejowa, która na pewno będzie przeszkadzać! Ale najgorsze jest to że sprzedający ma w planach wybudować blok za domkami co zasłoni światło no i wiadomo prywatności zero.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.