WeWork przy Grzybowskiej. Ponad 1000 biurek z panoramicznym widokiem na dzielnicę Wola

2020.07.08

Przy ulicy Grzybowskiej 60 na Woli, WeWork otworzył piątą lokalizację w Warszawie. Browary Warszawskie to po Grzybowska 62, Mennica Legacy Tower (Prosta 20), Krucza 50 i Hotel Europejski kolejne miejsce, gdzie oferowana jest elastyczna przestrzeń biurowa.

WeWork otworzył w Browarach Warszawskich swoją kolejną lokalizację, gdzie oferowane są nowoczesne i elastyczne przestrzenie biurowe. Przy Grzybowskiej 60 oferowanych jest 1 100 biurek z panoramicznym widokiem na dzielnicę Wola.

Najnowsza lokalizacja WeWork to 6 pięter, które pomieszczą około 1 100 członków społeczności. Będą oni pracować w prywatnych biurach i przestrzeniach wspólnych z widokiem na Browary Warszawskie i całą dzielnicę Wola,

WeWork Grzybowska 60 udostępnia biurka hot desk, biurka dedykowane oraz prywatne biura, odpowiadając na potrzeby mikroprzedsiębiorców, freelancerów, małych i średnich firm, a także firm z listy Fortune 500. Większe organizacje korzystają z oferty WeWork dla korporacji, w ramach której mogą wynająć na elastycznych warunkach całe piętro budynku dla siedziby firmy, lub mniejsze biura satelickie, na potrzeby lokalnych zespołów sprzedaży, marketingowych, inżynieryjnych, czy odpowiedzialnych za innowacje.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.