Soho sprzedaje nieruchomość firmie Yareal


2017.12.13
Autor: Urbanity.pl
Nieruchomość Soho Factory, zlokalizowana przy ulicy Mińskiej 25 w Warszawie, została sprzedana nowemu deweloperowi. Na działce mogą powstać mieszkania oraz lokale handlowo-usługowe.

Przy ulicy Mińskiej 25 na warszawskiej Pradze może powstać inwestycja o charakterze mieszkaniowo-użytkowym o łącznej powierzchni 70 000 metrów kwadratowych. Teren położony pomiędzy ulicą Mińską a Żupniczą ma powierzchnię 53 194 mkw.

Nowym nabywcą nieruchomości, która do tej pory należała do spółki Soho Development jest firma Yareal Polska. W procesie pozyskania kupca oraz negocjacjach sprzedającemu doradzali eksperci JLL, a w aspektach prawnych - kancelaria Greenberg Traurig. Z kolei Yareal Polska reprezentowała kancelaria Gide Loyrette Nouel.

Sprzedaż tej prestiżowej nieruchomości potwierdza bardzo duże zainteresowanie inwestorów gruntami pozwalającymi na realizację projektów mixed use o dominującej funkcji mieszkaniowej. W przypadku finalizacji transakcji przy Mińskiej 25 sprzedającemu zależało na wyborze kupca o renomowanej pozycji na rynku, który będzie podzielał jego wizję i plany związane z kompleksem Soho Factory. Wszystkie te oczekiwania spełniła firma Yareal Polska

- mówi Daniel Puchalski, Dyrektor Działu Gruntów Inwestycyjnych JLL.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.