Rusza sprzedaż mieszkań na osiedlu Nova Królikarnia w Warszawie

2016.08.23

Od lipca br. trwa budowa pierwszego etapu warszawskiej inwestycji Nova Królikarnia. Deweloper Ronson Development ruszył właśnie ze sprzedażą mieszkań przy ulicy Jaśminowej na Starym Mokotowie.

Pierwszy etap osiedla Nova Królikarnia składał się będzie z 51 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych, w których znajdą się lokale liczące od 2 do 5 pokoi o metrażach od 52 do 135 metrów kwadratowych. Cena za metr zaczyna się od 8500 zł. W tej części inwestycji powstanie również 21 budynków jednorodzinnych w zabudowie segmentowej o powierzchni 205 mkw., których cena zaczyna się od 8 100 zł/mkw. oraz 26 apartamentów w willach miejskich, których cena zaczyna się od 10 500 zł/mkw.

Pierwsze prace budowlane na osiedlu Nova Królikarnia ruszyły w lipcu 2016 roku. Ronson rozpoczął również budowę drogi dojazdowej do inwestycji od strony alei Sikorskiego.Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Kuryłowicz&Kuryłowicz, a generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji jest Mostostal Warszawa. Oddanie do użytku tej części osiedla zaplanowano na IV kwartał 2017 roku.

Docelowo osiedle składało się będzie z 4-5 etapów.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Nova Królikarnia, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Mostostal Warszawa, Ronson Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.