Miniaturka Osiedle Rytm Mokotowa

Osiedle Rytm Mokotowa
Warszawa

Mapa

Informacje

Dzielnica
Mokotów
Otaczające ulice
Antoniewska
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2024 lipiec
Inwestor/deweloper
Robyg

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
7
Kondygnacje podziemne
1
Lokale mieszkalne
220
Lokale handlowo-usługowe
9

Opis

Osiedle Rytm Mokotowa to Budowany, warszawski zespół budynków wielorodzinnych w dzielnicy Mokotów, zlokalizowany przy ulicy Antoniewskiej. Gmach jest projektem deweloperskim firmy Robyg. W odległości 475 metrów budowane jest osiedle Mokotów Sportowy, 479 metrów dalej będzie stało Osiedle Olimpijskie, a 960 metrów dalej znajduje się Szkoła Pijarska.

Informacje dodatkowe

  • osiedle składa się z czterech budynków o wysokości 4-6 pięter z mieszkaniami o metrażach od 27 do 104 metrów kwadratowych i układach jedno, dwu, trzy i czteropokojowych
  • w parterze budynków znajdują się lokale handlowo-usługowe
  • wśród udogodnień mieszkańcy osiedla znajdą m.in. strefa fitness z sauną i pokojem jogi, place zabaw, klub malucha, siłownie zewnętrzne, stację ładowania samochodów elektrycznych i rowerownię oraz stojaki na rowery
Ostatnio zmodyfikowano 2024-07-16 06:42:27

Powiązane firmy

Forum opinii Osiedle Rytm Mokotowa


  • Tyrs
    Gość
    2022-10-07 09:29:57
    Ooo, nie znałem tej oferty – muszę się zainteresować, wygląda b. ciekawie. Znam tego dewelopera Praga Arte, moi znajomi tam mieszkają i są zadowoleni.

  • Dar
    Gość
    2022-12-21 09:47:21
    Lokalizacja jest IMO fantastyczna. To blisko centrum, a mimo to akurat w tej części Mokotowa jest b. zielono i jest gdzie iść na spacer. B. fajna opcja

  • Andrzej
    Gość
    2022-12-21 19:53:22
    Super. To Mokotów czyli prawie centrum. Obok metro, Galeria Mokotów, zagłębie biurowe, pełen prestiż.

    Wcale nie peryferia gdzie obok nie ma nic poza elektrociepłownią, ogródkami działkowymi, warsztatami typu pompy do betonu itp xD

  • Klara33
    Gość
    2023-01-09 14:25:01
    my teraz przymierzamy się do własnego mieszkania i rozmawiamy nt. Rytmu Mokotowa - uwielbiam tę dzielnicę, choć może nie jest to stary mokotów - ale nadal, to jedno z ciekawszych miejsc do mieszkania w Wawie

  • Marcin P.
    Gość
    2023-01-31 19:31:56
    Ja nie chcę mieszkać w Centrum i szukałem właśnie czegoś w mniej zurbanizowanej części Mokotowa. Bardzo fajne - tylko pewnie jak wszedzie problem z kawalerkami :/

  • danka
    Gość
    2023-02-23 16:30:43
    to bedzie nasze drugie mieszkanie w Robyg - przy pierwszym troche pekaly sciany, ale to normalne i czesci wspolne potrzebowaly troche czasu, by wygladac jak na wizualizacjach - ogolnie bylismy zadowoleni, wiec chcemy teraz kupic kolejne juz w celach inwestycyjnych, mysle ze bedzie ok :)

  • mire33s
    Gość
    2023-02-27 15:17:15
    wszystko OK

  • kkk
    Gość
    2023-03-13 08:06:04
    calkiem dobry deweloper, mysle ze to ogromny plus w tych czasach - przynajmniej nie bedzie problemow przy odbiorach

  • Jasper-pl
    Gość
    2023-04-29 11:59:49
    interesująca inwestycja. okolica wydaje się być spokojna i przyjazna

  • kiks
    Gość
    2023-05-30 19:04:24
    cenię sobie mniej zurbanizowane części Mokotowa i uważam, że ta inwestycja idealnie wpisuje się w te potrzeby

  • Tomek
    Gość
    2023-05-31 12:16:35
    W moje potrzeby też się wpisuje - potrzebuję żeby w najbliższej okolicy nie było nic, a do centrum jechało się godzinę. Kupiłem już 2 mieszkanka, dla siebie i na inwestycję.

  • M.
    Gość
    2023-06-29 11:17:13
    @Tomek xD ja pracuję z domu, lubię biegać po naturalnych ścieżkach, mieszkałem dotychczas przy Grochowskiej i mam dość hałasu - w dziesiątkę.

  • Alex
    Gość
    2023-09-01 12:44:13
    Dziwne te komentarze tutaj, chyba cześć pisana przez ludzi od dewelopera. Ja, zwłaszcza za takie ceny, miałbym duże wątpliwości. Polecam przejechać się tam, albo sprawdzić na google maps. Na mapie wygląda relatywnie blisko centralnych miejsc, ale dojazd do centrum nie jest rewelacyjny. Teren wyjątkowo wyjątkowo mało zurbanizowany, w zasadzie wiejski, moim zdaniem nieszczególnie malowniczy w lokalizacji tych budynków. Dlaczego mało zurbanizowany? Obstawiałbym, dlatego, że to teren tarasu/obszaru zalewowego Wisły. Polecam sprawdzić na odpowiednich mapkach. Tereny zurbanizowane trochę na zachód układają się w zasadzie wzdłuż i na zewnątrz granicy tarasu zalewowego. Te budynki są wewnątrz. Także może w zestawie z mieszkaniem warto zakupić kajak i wiosło. Na stronie deweloper informuje, że "najbliższe lata przyniosą dynamiczny rozwój tych terenów". Fajnie, może i tak, ale czy to twierdzenie jest o coś oparte? Chyba jednak jest jakiś powód, że te tereny do tej pory maja charakter bardzo mało zagospodarowany. Polecam samemu te rzeczy zweryfikować no bo może się mylę. Komentarz piszę w służbie publicznej, żeby ludzie mieli pełniejszy obraz.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.