Na Starym Mokotowie powstanie kameralna inwestycja Racławicka 7


2022.11.29
Autor: Monika Kiereś
W ofercie dewelopera Syrena Invest znalazły się mieszkania z kameralnego projektu na Starym Mokotowie w Warszawie. Przy ulicy Racławickiej rozpoczęły się już prace rozbiórkowe pod realizację inwestycji.

Dostępne są już w przedsprzedaży mieszkania z inwestycji Racławicka 7 na Starym Mokotowie. W ramach inwestycji wybudowany zostanie 6-kondygnacyjny budynek o wysokości 19,5 m z dwiema kondygnacjami podziemnymi. W ofercie znajduje 20 mieszkań o rozkładach dwu, trzy i czteropokojowych o zróżnicowanych metrażach, a także 19 lokali inwestycyjnych z 23 proc. VAT o powierzchniach od 25 mkw do aranżacji zgodnie z potrzebami nabywców.

W parterze kameralnego budynku zaplanowano 2 lokale usługowe o wysokości ponad 3 m i powierzchniach 37,51 mkw i 342,78 mkw. Pod obiektem znajdzie się 2-kondygnacyjna hala garażowa na 43 miejsca parkingowe w formie niezależnych platform i tradycyjnych miejsc postojowych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także 27 komórek lokatorskich i 7 boksów rowerowych. Dostęp do klatki schodowej będzie zapewniony bezpośrednio od strony ulicy Racławickiej.

Fasada inwestycji Racławicka 7 wykonana będzie w odcieniach grafitu, antracytu, bieli i piaskowca, częściowo zostanie wykończona szlachetnymi tynkami i płytami elewacyjnymi, a na poziomie przyziemia akcentami z blachy w kolorze starego złota. W budynku znajdą się inspirowane stylem art deco eleganckie i przestrzenne części wspólne, projekt których przygotowali architekci z pracowni ES-PRO.

Deweloperem jest Syrena Invest, która posiada pozwolenie na budowę. W zeszłym tygodniu rozpoczęły się prace rozbiórkowe na działce, które potrwają około miesiąc. W grudniu br., poznamy wykonawcę inwestycji, który w ciągu 22 miesięcy zrealizuje projekt. Firmą odpowiedzialną za organizację przetargu na generalnego wykonawcę i nadzór inwestorki jest APP-Projekt.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.