Na Pradze Południe powstaje osiedle na ponad 1 500 mieszkań. Deweloper rusza z budową kolejnego etapu


2023.04.20
Autor: Monika Kiereś
Oferta firmy deweloperskiej Develia została poszerzona o mieszkania z IV etapu osiedla Aleje Praskie na Grochowie. Inwestycja, w ramach której powstanie ponad 1 500 mieszkań zlokalizowana jest przy ulicy Podskarbińskiej.

Rozpoczyna się realizacja IV etapu osiedla Aleje Praskie na warszawskiej Pradze Południe. W nowej fazie inwestycji powstanie 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Oddanie do użytku tej części osiedla zaplanowano na III kwartał 2024 roku. Generalnym wykonawcą została firma TECHBAU Budownictwo.

Aleje Praskie to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa o zabudowie wielorodzinnej, która powstaje przy ulicy Podskarbińskiej na Gocławiu. Docelowo w 5-piętrowych budynkach zaplanowano ponad 1 500 mieszkań, z dominantą od strony ul. Podskarbińskiej.

W ramach rozpoczynanego IV etapu do sprzedaży wprowadzonych zostało 156 lokali. Oferta dewelopera Develia została wzbogacona o lokale o metrażach od 29,87 do 99,68 m kw. i układach od 1 do 4 pokoi. Ceny zaczynają się od 11 400 zł za metr. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony, tarasy lub ogródki. Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej mogą zostać dostosowane do zamontowania ładowarek do pojazdów elektrycznych. Na parterze budynków zaplanowano lokale usługowe.

Na terenie osiedla zaprojektowane zostały także m.in. alejki spacerowe, tężnia solankowa, siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Centralnym punktem osiedla będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec, a ruch kołowy zostanie ograniczony do minimum.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.