Mostostal Warszawa wybuduje osiedle Vena Mokotów w Warszawie


2017.01.02
Autor: Urbanity.pl
Warszawskie osiedle Vena Mokotów, którego deweloperem jest firma Vantage Development, zostanie wybudowane przez Mostostal Warszawa. Kontrakt o wartości 36,7 mln zł., został właśnie podpisany.

Vena Mokotów będzie osiedlem trzech budynków mieszkalnych, w których łącznie znajdą się 183 mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 34 do 139 metrów kwadratowych. Na parterze obiektów, które będą miały wysokość od czterech do siedmiu kondygnacji, zaplanowano trzy lokale handlowo-usługowe.

Mniejsze lokale mieszkalne będą posiadały balkony, a większe tarasy lub ogródki. Na ostatnim piętrze znajdą się z kolei mieszkania z antresolami. Pod budynkami znajdzie się hala garażowa na 191 miejsc parkingowych oraz 105 komórek lokatorskich.

Mostostal Warszawa, jako generalny wykonawca inwestycji Vena Mokotów, oprócz budowy obiektów, firma przygotuje infrastrukturę oraz uzyska pozwolenia na użytkowanie osiedla.

Pierwsze prace budowlane ruszą w styczniu br. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Plus3-Architekci. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na drugi kwartał 2018 roku.

Komentarze


  • wawiik
    Gość
    2017-01-05 01:21:11
    I spoko maroko Mostostal to solidna firma

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.