Konstrukcja ConceptHouse Mokotów ukończona


2012.07.18
Autor: Urbanity.pl
Firma deweloperska Atlas Estates poinformowała o zakończeniu prac nad żelbetową konstrukcją budynku ConceptHouse Mokotów, położonego u zbiegu ulic Cybernetyki i Obrzeżnej w Warszawie. Tym samym, budynek osiągnął maksymalną wysokość 12 pięter.

Spółka podsumowała też wyniki sprzedaży, z których wynika, że już ponad 30% mieszkań w tym projekcie inwestycyjnym znalazło nabywców. Sprzedano także 6 z 11 lokali użytkowych położonych na parterze.

W czasie dotychczasowych prac nad żelbetowym szkieletem budynku, generalny wykonawca, firma Warbud, zużyła 11,4 tys. m sześc. betonu oraz 1,3 tys. ton stali. Na placu budowy ConceptHouse również inne prace osiągnęły znaczny poziom zaawansowania. Prace murarskie, w tym przede wszystkim stawianie zewnętrznych ścian osłonowych oraz wewnętrznych ścian działowych, są wykonywane obecnie na poziomie 9. piętra, co oznacza, że większość z nich została już zrealizowana. We wszystkich lokalach od parteru do 6. piętra znajdują się już instalacje elektryczne oraz okna. Tynki wewnętrzne zostały z kolei wykonane w mieszkaniach położonych od parteru do 4. piętra, a wylewanie posadzek trwa aktualnie na poziomie 2. piętra. W najbliższym czasie rozpocznie się wykonywanie elewacji zewnętrznej budynku.

Zakończenie prac budowlanych i oddanie mieszkań do użytku planowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Inne wiadomości o ConceptHouse Mokotów

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.