Francuzi z nowym osiedlem na Mokotowie

2021.04.14

Ruszyła sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji na Mokotowie francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier. Przy ulicy Polskiej powstanie niecałe 100 lokali.

Aparté Mokotów to nowa propozycja firmy Bouygues Immobilier Polska na warszawskim Mokotowie. Przy ulicy Polskiej powstaną 92 mieszkania, z czego większość to lokale dwupokojowe w metrażach od 39 do 53 metrów kwadratowych oraz trzypokojowe mieszkania od 52 do 68 mkw. Inwestycja zaoferuje także 17 mieszkań czteropokojowych, których powierzchnia zaczyna się od 84 mkw., a kończy na 115 mkw.

Przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji balkony o powierzchni do 17 mkw., z na parterze przewidziano ogródki o metrażach nawet do 224 mkw. Większość mieszkań trzypokojowych i czteropokojowych to lokale dwustronne, a niektóre nawet trójstronne. W części lokali dostępne będą dwie łazienki, a także dodatkowe toalety, pralnie lub garderoby. W każdej klatce znajdzie się winda. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 93 miejsca parkingowe.

Na dachach budynków, które pokryte zostaną jasnym żwirem w celu zabezpieczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, pojawią się także panele fotowoltaiczne służące do zasilania części wspólnych. Na terenie inwestycji zamontowany zostanie system retencji wody opadowej, która będzie używana do podlewania terenów zielonych na osiedlu.

Wśród pozostałych udogodnień osiedla Aparté Mokotów są zadaszone stojaki na rowery, pomieszczenie na wózki oraz paczkomat do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.