Cushman & Wakefield zarządcą dwóch biurowców kompleksu Warsaw Spire
CA IMMO powierza międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield zarządzanie dwoma budynkami biurowymi z kompleksu Warsaw Spire, ulokowanego przy Placu Europejskim w Warszawie.
Kompleks budynków biurowych Warsaw Spire jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nieruchomości w Europie. Ulokowany przy Placu Europejskim, tuż obok stacji metra Rondo Daszyńskiego, obiekt, o łącznej powierzchni 100 tys. m2, łączy w sobie funkcje biurowe i publiczne.
Z początkiem września nowym zarządcą biurowców Warsaw Spire B oraz Warsaw Spire C, o łącznej powierzchni 40 tys. m2, została firma Cushman & Wakefield.
CA Immo jest specjalistą w zakresie nieruchomości biurowych w stolicach Europy Środkowej, z filiami w sześciu krajach centralnej części Starego Kontynentu. Działalność firmy obejmuje cały łańcuch wartości w dziedzinie nieruchomości komercyjnych - od opracowania projektu po wynajem i zarządzanie.
Z początkiem września nowym zarządcą biurowców Warsaw Spire B oraz Warsaw Spire C, o łącznej powierzchni 40 tys. m2, została firma Cushman & Wakefield.
Cieszymy się na współpracę z doświadczonym partnerem jakim jest Cushman & Wakefield. Obejmując zarządzanie budynkami Warsaw Spire B i C, firma staje się naszym wyłącznym partnerem w tym ważnym obszarze, we wszystkich obiektach CA Immo w Polsce. Wierzę, że dobrze wykorzystamy efekt synergii działań, doświadczenie i wieloletnie zaufanie wypracowane podczas dotychczasowej współpracy biznesowej. Naszym celem jest sprawne i efektywne działanie, które umożliwi najemcom tych obiektów komfortową pracę oraz bardzo dobre warunki do prowadzenia biznesu– mówi Agata Wołos, Asset Manager CA Immo w Polsce.
Jako Cushman & Wakefield jesteśmy zaszczyceni poszerzeniem współpracy z CA IMMO w zakresie zarządzania nieruchomościami o dwa kolejne budynki biurowe. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i standardy zarządzania pozwolą przynieść wymierne korzyści, zarówno Najemcom, jak i Wynajmującemu. W ramach zarządzania nieruchomościami Cushman & Wakefield będzie również wspierał Właściciela budynków w procesie certyfikacji obiektów w zakresie zrównoważonego budownictwa– mówi Tomasz Żukowski, Associate, Portfolio Property Manager, Cushman & Wakefield.
Cieszymy się, że CA IMMO po raz kolejny zaufało nam i powierzyło zarządzanie kolejnymi nieruchomościami. Warsaw Spire jest to niezwykle prestiżowy i jeden z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów biurowych na mapie Warszawy. Ponadto, nowe obiekty w portfelu nieruchomości Cushman & Wakefield są piątym i szóstym budynkiem biurowym zlokalizowanym przy Rondzie Daszyńskiego i zarządzanym przez naszą firmę– mówi Grzegorz Dyląg, Head of Asset Services Business Space, Cushman & Wakefield.
CA Immo jest specjalistą w zakresie nieruchomości biurowych w stolicach Europy Środkowej, z filiami w sześciu krajach centralnej części Starego Kontynentu. Działalność firmy obejmuje cały łańcuch wartości w dziedzinie nieruchomości komercyjnych - od opracowania projektu po wynajem i zarządzanie.
Najnowsze wiadomości
-
2026-03-18 09:25:36
Pierwszy budynek Flow w Nowym Centrum Łodzi z pozwoleniem na użytkowanie
-
2026-03-18 14:49:21
Mazowiecka 21 w Krakowie. Skanska startuje ze sprzedażą mieszkań w dużej inwestycji
-
2026-03-18 08:42:03
Prace przy budowie basenu w krakowskim Brzeźnie przyspieszają
-
2026-03-17 12:00:29
Cztery kolejne budynki w ramach drugiego etapu inwestycji Grupy Olikol w bliskim sąsiedztwie Karpacza
-
2026-03-17 11:34:14
Kraków walczy z reklamową samowolką
-
2026-03-17 10:37:47
Wybrano generalnego wykonawcę apartamentowca na warszawskim Żoliborzu
-
2026-03-17 08:13:33
Remont ogromnej kamienicy przy Wrocławczyka 37 we Wrocławiu wchodzi w nowy etap
-
2026-03-16 14:12:41
Autostrada A4 bez opłat i z dodatkowym pasem ruchu. Rusza ważny przetarg
-
2026-03-16 13:35:40
Kolejny deweloper z inwestycją przy Przasnyskiej na Żoliborzu. Rusza dialog z mieszkańcami
-
2026-03-16 10:12:33
Tak będzie wyglądać nowa siedziba Teatru Współczesnego nad Odrą w Szczecinie