Budowa biurowca Eurocentrum z kredytem od Pekao
Grupa Capital Park, inwestor Eurocentrum Office Complex, biurowca powstającego w Al. Jerozolimskich w Warszawie, podpisała umowę kredytową z Bankiem Pekao na finansowanie obiektu. Kreyt opiewa na 324 mln zł.
W budynku znajdzie się ponad 65,8 tys. mkw. powierzchni najmu, w tym 63,6 tys. mkw. powierzchni biurowej. Powstanie także część handlowo-usługowa (2,2 tys. mkw.). Na parkingu podziemnym i naziemnym będzie łącznie 774 miejsc postojowych.
Etap prac przygotowawczych jest już zamknięty, rozpoczęła się główna faza budowy, której zakończenie przewidywane jest na drugi kwartał 2014 roku.
Generalny wykonawca obiektu to firma Erbud. Agentem odpowiedzialnym za komercjalizację powierzchni biurowej jest Cushman & Wakefield, a autorem projektu - pracownia PRC Architekci.
Najnowsze wiadomości
-
2026-05-22 07:39:17
Archicom przebuduje fragment Służewca. Zielony ogród, nowe ulice i setki mieszkań
-
2026-05-22 11:41:16
Najbardziej rozpoznawalny teren nadmorski w Gdyni czeka wielka zmiana. Ogłoszono konkurs urbanistyczny
-
2026-05-22 11:31:43
Pod Łodzią powstało jedno z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych dla branży farmaceutycznej
-
2026-05-22 09:15:36
Powstanie najdłuższy tunel drogowy w Polsce. Podpisano gigantyczny kontrakt
-
2026-05-22 08:14:12
Beskidy inspiracją dla nowej inwestycji mieszkaniowej w Bielsku-Białej. Gotowy pierwszy etap
-
2026-05-22 07:58:24
Ponad 90 tys. ton odpadów rocznie zamieni się w energię dla miasta. Ogromna inwestycja rośnie we Włocławku
-
2026-05-22 07:08:18
Trójmiasto z jednym z najniższych poziomów pustostanów w Polsce
-
2026-05-22 06:36:45
Rozbierają estakadę i modernizują most nad Wartą. Wielka przebudowa kolejowej obwodnicy Poznania
-
2026-05-21 13:44:59
Ruszyła budowa jednego z największych centrów logistycznych w centralnej Polsce
-
2026-05-21 09:38:27
Historyczny elewator nad Odrą zmienia się w lofty i apartamenty