Biurowiec Intraco Prime otrzymał pozwolenie na użytkowanie


2022.05.18
Autor: urbanity.pl
Po dwóch latach od rozpoczęcia budowy, inwestor - firma PHN, uzyskała pozwolenie na użytkowanie obiektu INTRACO Prime. Budynek biurowo-handlowy jest zlokalizowany przy ulicy Stawki 2B na warszawskim osiedlu Muranów.

Autorami projektu nowego biurowca są architekci z pracowni Juvenes, którzy przyznają, że największym wyzwaniem było komponowanie Intraco Prime w sąsiadującą tkankę miejską oraz stworzenie spójnego układu bryły budynku z sąsiadującym wieżowcem - Intraco. Efekt udało się osiągnąć głównie dzięki utrzymaniu części murowanej fasady w beżowo-szarej kolorystyce oraz odpowiedniemu kształtowi bryły.

Mimo rozpoczęcia budowy w okresie pandemicznym, obiekt powstał w rekordowym tempie dwóch lat i oferuje powierzchnię 13 tys. mkw. Na parterze budynku znajdują się lokale handlowo-usługowe, wyżej są biura.

PHN chwali się, że za parę miesięcy do gmachu wprowadzi się pierwszy najemca, przedsiębiorstwo, zajmujące się logistyką naftową - PERN, które zajmie dwa najwyższe piętra Intraco Prime. Inwestor ma nadzieję, że wkrótce uda się podpisać kolejne umowy najmu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.