AstraZeneca powiększa swoje biuro w Warszawie


2021.10.21
Autor: Urbanity.pl
Jedna z największych firm biofarmaceutycznych na świecie, która w Polsce obecna jest od 30 lat i zatrudnia prawie 2 300 pracowników, podpisała umowę przedłużenia i ekspansji w biurowcu Postępu 14 w Warszawie.

Firma biofarmaceutyczna AstraZeneca Pharma Poland Sp. z o.o. wynajęła dodatkowe 3 000 mkw. powierzchni biurowej w budynku przy ulicy Postępu 14 w Warszawie. Obecna siedziba powiększy się do około 21 000 mkw. Główny najemca biurowca pozostanie w nim na kolejne pięć lat.

Warszawska siedziba AstraZeneca w biurowcu Postępu 14 stanowi ponad 60 proc. powierzchni całego budynku. Firma obecna jest w tym budynku od 2016 roku. W procesie negocjacji, najemcy doradzała firma CBRE.

Postępu 14 jest jednym z najnowocześniejszych biurowców w biznesowej części Mokotowa, który dostarczył na warszawski rynek prawie 34 500 mkw. przestrzeni do pracy oraz 775 miejsc w podziemnej hali garażowej. Budynek został oddany do użytku w 2015 roku, a jego właścicielem jest CA Immo.

Do grona najemców biurowca należą jeszcze m.in. Samsung, Ekoenergetyka czy Ikano Bank.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.