Miniaturka Apartamenty Oszmiańska 20

Apartamenty Oszmiańska 20
Warszawa, Oszmiańska 20

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Dzielnica
Targówek
Otaczające ulice
Oszmiańska
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
wysokościowa
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
w budowie
Rozpoczęcie budowy
2019
Zakończenie budowy
2021 wrzesień
Inwestor/deweloper
Home Invest

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
11
Kondygnacje podziemne
2
Lokale mieszkalne
170
Miejsca parkingowe
175

Opis

Apartamenty Oszmiańska 20 to Budowany, warszawski zespół budynków mieszkalnych w dzielnicy Targówek przy ul. Oszmiańskiej 20. Konstrukcja osiedla rozpoczęła się w 2019, a dobiegnie końca w wrześniu 2021 roku. Projekt architektoniczny jest autorstwa 90 Architekci, jego konstrukcją zajmuje się firma budowlana Totalbud z Warszawy, natomiast w budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała spółka Home Invest. Niedaleko znajdują się XIII Liceum im. Lisa-Kuli wraz z halą sportową i gmach Witebska 16 oraz powstaje budynek Stacja Targówek.

Informacje dodatkowe

 • mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe o zróżnicowanych metrażach od 36 do 108 mkw.
Ostatnio zmodyfikowano 2020-02-13 08:01:52

Wiadomości o Apartamenty Oszmiańska 20

Powiązane firmy

Forum opinii Apartamenty Oszmiańska 20


 • Rozczarowana
  Gość
  2020-03-10 18:24:28
  Miałam nieprzyjemność kontaktu z firmą Home Invest i ODRADZAM szczerze. Wyjątkowo nieprofesjonalny dział sprzedaży jak na firmę deweloperską. Na spotkanie w biurze potrafią naraz umówić 3-4 różne osoby mimo bardzo małej przestrzeni i dwóch krzeseł w danym biurze (przy wcześniejszej rezerwacji godziny spotkania). Materiały niskiej jakości. Codziennością są nieuczciwe praktyki względem klientów. Sprzedawcy twierdzą, że taka jest polityka dyrekcji. Ceny "promocyjne" na stronie cały czas ulegają zmianie. Pracownicy twierdzą, że cena może się zmienić o kilkanaście/dziesiąt tysięcy za małe mieszkanie z tygodnia na tydzień i rzeczywiście tak się dzieje! :D Cytat sprzedawcy: "gdy jest większe zainteresowanie, dyrekcja podnosi ceny - mogą wtedy zmienić się z dnia na dzień, kilkakrotnie w ciągu miesiąca". Dochodzi do tego, że cena oferowana klientowi jako gwarantowana np. do końca miesiąca po tygodniu okazuje się już nieaktualna (mimo wiążącej oferty na piśmie). Dlaczego? Bo jest rzekomo dużo chętnych. Mimo komunikatu od klienta, że zmiana wiążącej oferty cenowej jest niezgodna z prawem, firma nie poczuwa się w obowiązku do utrzymania ceny, którą sama zaoferowała. W takiej sytuacji firma nie przeprasza, nie wyjaśnia, komunikat jest jasny: "nie podoba się podwyżka ceny, nie kupuj". Całkowity brak szacunku do klienta. Deweloper w mojej opinii powinien być bliski instytucji zaufania publicznego, wiele firm deweloperskich w Warszawie utrzymuje wysokie standardy obsługi klienta i uczciwe praktyki rynkowe. Tu niestety jest to polski biznes z praktykami, jakich na rynku w Polsce nie powinno być już dawno. Jak najlepiej życzę konkurencji Home Invest. NIE POLECAM.

 • Home invest
  Gość
  2020-03-11 00:15:46
  Potwierdzam to co osoba wcześniej pisała. Jak wyczują, że ktoś jest zainteresowany to podnoszą ceny. Ta "dyrekcja"/"prezes" to cwaniak niezly jest.

  Ale z drugiej strony, kto mu zabroni?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.