45 pięter wieżowca Varso w Warszawie [FOTORELACJA]

2020.04.14

HB Reavis, jako inwestor kompleksu Varso w centrum Warszawy, poinformował o obecnych pracach budowlanych, jakie się toczą w realizowanym kompleksie.

Gotowy jest już środkowy budynek kompleksu Varso, a w Varso 2 trwają ostatnie prace wykończeniowe. Ten etap inwestycji zaoferuje łącznie 75 000 mkw. powierzchni, na której znajdzie się m.in. pierwszy w Polsce czterogwiazdkowy hotel NYX, centrum fitness Zdrofit oraz przychodnia PZU Zdrowie. W parterze obiektów otwarty zostanie ogólnodostępny pasaż z ofertą gastronomiczną, w tym m.in. Nutrimind Group, Menya Musashi, Karmello, Salad Story, Vincent, Wrap Me, a także sklepami i usługami - Nail Spa, Sun Way Travel, kantor Wiek.

Za projekt architektoniczny Varso 1 i Varso 2 odpowiada polska pracownia HRA Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma Warbud.

Najbardziej spektakularne prace odbywają się w głównym budynku - Varso Tower. Wysokościowiec ma już 45. pięter, z czego 19. pokrytych zostało elewacją. Przypomnijmy, że 310-metrowy wieżowiec będzie miał aż 54 kondygnacje naziemne, na których dostępna będzie nowoczesna przestrzeń biurowa. Projekt wieżowca przygotowała znana pracownia Foster & Partners.

Varso Place powstaje w centrum Warszawy, na działce u zbiegu alei Jana Pawła II z ulicą Chmielną.

Więcej aktualnych zdjęć z budowy kompleksu znajduje się TUTAJ.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.