Pod Warszawą powstała hala Hillwood Janki II


2020.08.13
Autor: Urbanity.pl
Centrum logistyczne Hillwood Janki II, które mieści się 17 km na południe od centrum Warszawy, dostało pozwolenie na użytkowanie.

Hillwood Janki II to nowoczesna hala magazynowa w standardzie technicznym klasy A, która wybudowana została bezpośrednio przy zjeździe z trasy S8, na odcinku Salomea-Wolica, łączącym trasy Krakowską i Katowicką z obwodnicą S2 i wjazdem na autostradę A2.

Inwestycja, która zlokalizowana jest w odległości 13 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie, ma wysokość 10 metrów i łączna powierzchnię ponad 46 000 mkw. Obiekt dysponuje posadzką dopuszczającą maksymalne obciążenie 6T/mkw.

Hala magazynowa jest całodobowo monitorowana. Przyszli najemcy obiektu mogą korzystać z przestronnego parkingu.

Inne wiadomości o Hillwood Janki II, Hillwood Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.