Piaseczno - herb

Piaseczno

Współtworzyli
XERVON
27
Grand Grand
5

Mapa

XERVON sp. z o.o. Sp. z o.o.

Adres
ul. Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno
woj. mazowieckie

Informacje

Forma własności
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Status
aktywna
Telefon
(0-22) 7165263
Strona www
xervon.com.pl/

Profil firmy XERVON sp. z o.o.

Oferta

Od roku 1996 jesteśmy dostawcą usługi budowy rusztowań dla przemysłu i budownictwa ogólnego oraz izolacji technicznych obiektów przemysłowych.
Jako Xervon pracujemy przy największych i prestiżowych projektach budowlanych i remontowych w Polsce. Nasza działalność jest prowadzona przez sieć biur regionalnych, strategicznie zlokalizowanych na obszarach największego zainteresowania naszymi usługami i koordynowana z siedziby głównej w Piasecznie k. Warszawy.
Pracownicy Xervon Polska to najlepsi fachowcy w swojej branży i właśnie dzięki nim możemy zaoferować naszym Klientom rozwiązania idealnie i optymalnie dopasowane do ich potrzeb.
Jakość, bezpieczeństwo oraz ochrona środowiska są i zawsze pozostaną priorytetem naszej działalność, a to w połączeniu z wysokim poziomem efektywności kosztowej, którą zapewnia doświadczenie naszej kadry menedżerskiej i pracowników operacyjnych, sprawia zawsze gwarantowany profesjonalizm, terminowość i przystępną usługę finansową.
Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają posiadane certyfikaty:
o ISO 9001:2008
o PN-N 18001:2004
o BS OHSAS 18001:2007
Poniżej prezentujemy zakres oferowanych przez nas usług:
Kompletną obsługę budowy w zakresie montażu, demontażu i najmu rusztowań systemowych ramowych oraz modułowych, w oparciu o materiały posiadające wysoki standard i zgodność systemów z normami i przepisami bezpieczeństwa,

Chcemy podkreślić, iż każde zadanie jest projektowane i kalkulowane indywidualnie wg potrzeb Zamawiającego, zawsze ceny ustalane są w zależności od stopnia trudności realizowanego projektu, zakresu prac i ilości robót oraz czasu trwania budowy.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.xervon.com.pl
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony.
W przypadku pytań i zapytań ofertowych prosimy o kontakt:
kom: 609 310 820
lub e-mail:kamil.knotek@xervon.com.pl
XERVON Polska Sp. z o.o.