Nowa lokalizacja Allegro. Największa platforma zakupowa w A2 Warsaw Park


2021.02.02
Autor: Urbanity.pl
Grupa Allegro, która jest największą platformą zakupową w Internecie w tej części Europy wynajęła powierzchnię magazynową w A2 Warsaw Park.

Panattoni przygotuje 36 500 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej Grupie Allegro w gigantycznej inwestycji A2 Warsaw Park. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Colliers International.

Lider polskiego e-commerce’u – firma Allegro, która w Polsce działa od 21 lat planuje w 2021 roku szereg inicjatyw, dzięki którym jeszcze więcej zamówień dotrze do kupujących w ciągu 24 godzin. Jedną z nich jest usługa, która pozwoli sprzedawcom na magazynowanie i wysyłanie swojego asortymentu poprzez dedykowane nowoczesne centrum logistyczne.

W tym celu Allegro wynajęło 36 500 m kw. w A2 Warsaw Park, z czego 33 541 zajmie magazyn. To tutaj odbywać ma się kompleksowa obsługa logistyczna - m.in. magazynowanie, pakowanie i nadawanie przesyłek, a także realizacja zamówień i zwrotów. 2 783 mkw. zostanie przeznaczone pod biura.

A2 Warsaw Park to obiekt o największej powierzchni w ramach jednego budynku, który oferuje aż 104 000 mkw. powierzchni. Przestrzeń ta przeznaczona jest zarówno do magazynowania jak i lekkiej produkcji. Obiekt został przygotowany zgodnie wymaganiami certyfikacji BREEAM.

Komentarze


  • Lenin
    Gość
    2021-02-02 13:31:17
    Szkoda że Panattoni myśli tylko o sobie a nie o okolicy. Czemu te wszystkie światła świecą wszystkim po oknach? Kto się na to zgodził? Ciężko lampy ustawić w dół albo dać jakąś przysłonę? Masakra.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.