Miniaturka Galeria Rynek

Galeria Rynek
Tomaszów Lubelski, Traugutta 1

Mapa

Informacje

Otaczające ulice
Traugutta
Kod pocztowy
22-600
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Przebudowy
2015 styczeń - 2016 luty (rozbudowa obiektu o 7,5 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej)

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Powierzchnia całkowita
17500 m2
Powierzchnia handlowo-usługowa
11000 m2
Lokale handlowo-usługowe
70
Miejsca parkingowe
120

Opis

Gmach przy Traugutta 1 to trzykondygnacyjna budowla, która została zrealizowana w Tomaszowie Lubelskim. Powierzchnia całkowita tego obiektu sięga niemal 18 tys. m2, z czego największą część zajmuje 70 lokali handlowo-usługowych - 11 tys. m2. Przedsiębiorstwo Budowlane Besta z Rzeszowa jest generalnym wykonawcą nieruchomości. Nieopodal powstaje.

Ostatnio zmodyfikowano 2020-06-10 08:42:04

Wiadomości o Galeria Rynek

Powiązane firmy

Forum opinii Galeria Rynek


  • Uprzejma
    Gość
    2014-02-02 12:34:59
    Witam, kupiłam buty Nike w sklepie Dallas, który miał być oryginalny. Buty, jak się okazało, nie mają nic wspólnego z firmą Nike. Po 3 miesiącach użytkowania zareklamowałam je, ponieważ odkleiły się podeszwy. Przyszła decyzja od 'rzeczoznawcy', że buty uległy zniszczeniu z winy konsumenta. Jednak żaden rzeczoznawca nie widział tych butów, jak się okazało właścicielka sklepu napisała opinię. Serdecznie nie polecam tego sklepu, ponieważ gwarancją nie są objęte produkty przez firmę z której pochodzi produkt, tylko przez właściciela sklepu( jak wiadomo nie będzie ponosił dodatkowych kosztów skoro nie musi). Dowiedziałam się o tym od rzecznika praw konsumenta i od pracowników firmy Nike. Pozdrawiam

  • K.Siekanowicz
    Gość
    2016-07-27 16:57:45
    Pracowałem przy tym obiekcie szmat czasu i widziałem rzeczy które w głowie się nie mieszczą. Widziałem wywalenie wiceprezesa ? praktycznie z dnia na dzień- oszustwa i dramaty ludzkie- ze względu na nie wypłacone ogromne pieniądze przez ?prezesa? , byłem świadkiem wyzwisk, i sam bylem wyzywany, traktowany jak bydło -chodź byłem bardzo ważnym człowiekiem na tej budowie. Metody którym się posługiwał Podhajny nie odbiegały od tych jakie używali agenci ESBECJI-z resztaą aparycją z twarzy jest bardzo podobny do rosyjskiego mafjozo . Ten człowiek jest chory i nie powinien funkcjonować w normalnym społeczeństwie ludzi z jakąkolwiek klasą .

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.