Miniaturka Rezydencja Panorama

Rezydencja Panorama
Lublin

Mapa

Informacje

Otaczające ulice
Filaretów, Pana Balcera
Rodzaj struktury
Budynek
Rodzaj zabudowy
średniowysoka
Funkcja główna
mieszkalny
Funkcja dodatkowa
handlowo-usługowy
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2013 luty
Zakończenie budowy
2014 wrzesień
Inwestor/deweloper
Idea Invest

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
8
Kondygnacje podziemne
1
Windy
3 szt.

Opis

Budynek Rezydencja Panorama znajduje się w mieście Lublin przy Filaretów, Pana Balcera. Budowa gmachu wystartowała zimą 2013 i trwała 19 miesięcy. Nieruchomość to inwestycja deweloperska firmy Idea Invest, a Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sanitex jest jej generalnym wykonawcą. W odległości 469 metrów znajduje się Parking z lokalami usługowo - handlowymi, 608 metrów dalej znajduje się Centrum Zana I, a 649 metrów dalej znajduje się budynek Zana House.

Informacje dodatkowe

  • na parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe
Ostatnio zmodyfikowano 2014-12-11 11:23:15

Powiązane firmy

Forum opinii Rezydencja Panorama


  • mieszkanka LSM
    Gość
    2013-03-14 08:41:01
    Bryła architektoniczna jest po prosty obrzydliwa i źle dopasowana do tak pięknej lokalizacji!!! Oprócz tego wystawienie balkonów od strony zachodniej i zasłonięcie ich okropną ścianą podczas, gdy stona południowo-zachodna (czyli najcieplejsza i najbardziej funkcjonalna z punktu widzenia mieszkańca ) to dwie obskurne ściany z dziwnymi otworami okiennymi. Dodadkowo przeznaczenie parteru pod lokale usługowe spowoduje nasilenie ruchu samochodów w pobliżu budynku i niszczenie zieleni tak, jak to się stało w okolicach budynków przy jana Sawy!!! W końcu polska tendencja do partactwa wykonawczego wynikająca z chęci zaoszczędzenia jak największej ilości pieniędzy zaowocuje kolejnym bublem architektonicznym wciskanym NIESTETY w najpiękniejsze tereny miasta!!! Żal dla kolejnych pokoleń Lublinian :(

  • autokton
    Gość
    2014-01-07 21:12:28
    Jeszcze 30 lat temu Lublin był wzorem urbanistycznym dla większości polskich miast. Pomlmo biedy, udawało się zrealizować kilka pionierskich projektów mieszkaniowych (m.in.osiedla liniowe Hansena) i sensownych założeń komunikacyjnych co miało chronić miasto przed zalewem nowobogackiej tandety.
    Nikt jednak nie przypuszczał, ze w lokalnych urzędach po czystkach stanu wojennego na długie lata zasiądą wierne buraki spod Hrubieszowa.
    Ciekawe dlaczego, żadna zmiana władzy nie była w stanie powstrzymać systematycznej degradacji miasta.
    Będzie bogato, więc zachęcam do kupowania prywatnych trolejbusów.........

    fa




Odpowiedz

Komentujesz jako gość.