Gdańsk i Kraków z nowymi biurowcami od Cavatina Holding

2021.02.18

Ruszyła budowa dwóch kolejnych biurowców, których inwestorem jest firma Cavatina Holding. Chodzi o inwestycję Palio Office Park w Gdańsku i Ocean Office Park w Krakowie. Łączni to 34 200 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Największy obecnie polski deweloper komercyjny rozpoczął realizację kolejnych etapów w swoich dwóch kompleksach biurowych w Gdańsku i Krakowie.

Na terenie Stoczni Gdańskiej realizowana jest pierwsza inwestycja Cavatina Holding w Trójmieście - Palio Office Park. Docelowo kompleks składał się będzie z ośmiu nowoczesnych biurowców o łącznej powierzchni niecałe 90 000 mkw. Obecnie rozpoczęła się budowa budynku B, który zaoferuje 7 700 mkw. przestrzeni biurowej w ramach drugiego etapu inwestycji. Biurowiec zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2021 roku.

Wcześniej, bo w lutym oddany zostanie pierwszy budynek biurowy kompleksu Palio Office Park. Biurowiec o powierzchni 16 500 mkw. otrzymał już certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

W styczniu tego roku Cavatina Holding pozyskała od BGK finansowanie dla pierwszego etapu Palio Office Park, a także podpisała umowę najmu z Medicover Integrated Clinical Services na ponad 1 100 mkw.

W Krakowie trwa realizacja kompleksu biurowego Ocean Office Park, zlokalizowanego na Zabłociu. U zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej w czterech etapach wybudowanych zostanie ponad 52 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Pierwszy etap o powierzchni 13 000 mkw. zostanie oddany do użytku w II kwartale 2021 roku. Drugi biurowiec, który będzie jednocześnie największym budynek kompleksu, dostarczy na krakowski rynek ponad 26 500 mkw. powierzchni najmu. Oddanie do użytku zaplanowano na koniec 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.