Dwa nowe Hiltony w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie?


2021.03.05
Autor: Urbanity.pl
Białystok i podpoznańskie Tarnowo Podgórne to kolejne miasta w Polsce, w których otworzą się hotele spod marki Hampton by Hilton.

Hilton podał dzisiaj w komunikacie plany otwarcia kolejnych dwóch hoteli sygnowanych marką Hampton by Hilton. W Białymstoku obiekt wybudowany zostanie przez firmę Rogowski Development i zarządzany przez VHM Hotel Management. Z kolei właścicielem hotelu w Tarnowie Podgórnym jest Grupa Konkret S.A., a będzie on zarządzany przez City Park Hotel Management.

Obecnie na polskim rynku hotelowym działają 23 nieruchomości pod marką Hilton, a w planach jest 16 kolejnych.

Jeszcze w tym roku otwarty zostanie dla gości hotel Hampton by Hilton Białystok, który powstaje przy ulicy Lipowej 41. W 6-piętrowym budynku mieściły się będą takie udogodnienia jak Hampton Hub, klub fitness, elastyczne miejsca spotkań czy parking. Łącznie białostocki Hilton zaoferuje 122 pokoje hotelowe.

Z kolei w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem zrealizowany będzie hotel, w którym zaplanowano 135 pokoi, a także takie udogodnienia jak Hampton Hub, klub fitness, elastyczne miejsca spotkań oraz parking. Inwestycja zlokalizowana na działce przy ulicy Poznańskiej 40 zostanie otwarta pod koniec 2023 roku. Będzie to pierwszy projekt Grupy Konkret realizowany we współpracy z Hiltonem.

Inne wiadomości o Hampton by Hilton Białystok, Hotel Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.