Nowe szaty DL City w Zgorzelcu

2020.11.09

Rozpoczął się kolejny etap modernizacji przygranicznego centrum handlowego DL City w Zgorzelcu. W tej części inwestycji obiekt zyska nową elewację oraz części wspólne.

Trwa wieloetapowa modernizacja i przebudowa centrum handlowego DL City w Zgorzelcu, gdzie prace budowlane wkraczają w kolejną fazę inwestycji. Całość ma być gotowa w pierwszym kwartale 2021 roku.

DL City Zgorzelec to 25 000 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. W ramach modernizacji obiekt zyska nową elewację, a powierzchni wspólne przejdą metamorfozę. Zmiany czekają również najbliższe otoczenie centrum handlowego. W galerii pojawią się także nowe sklepy i punkty gastronomiczne.

Elewacja centrum handlowego ma przybrać nowoczesny i elegancki wygląd. Pojawią się nowe portale wejściowe w odcieniach charakterystycznego dla DL Invest Group fioletu. Zastosowane zostaną również podświetlenia elewacji typu ledowego. W środku DL City zmiany widoczne będą także w częściach wspólnych: pasażach, foodcourt, toaletach czy pokoju maluszka.

Z kolei na zewnątrz zgorzeleckiej galerii pojawią się stojaki na rowery, nowe ławki i kosze na śmieci. Wytyczone zostaną nowe ciągi piesze. W ramach inwestycji zastosowanych zostanie wiele rozwiązań proekologicznych, w tym m.in. panele fotowoltaiczne na dachu oraz zbiornik do magazynowania wody deszczowej, która następnie będzie używana do podlewania roślin.

W odświeżonym DL City Zgorzelec pojawi się wiele nowych sklepów oraz punktów gastronomicznych. Prowadzone są rozmowy dotyczące wynajmu ostatnich wolnych lokali.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Bojkot.
  Gość
  2020-11-09 18:31:19
  ***** go za szlaban na parkingu!!

 • Kj
  Gość
  2020-11-10 14:18:34
  System parkowania fatalny. Zniechecajacy do odwiedzania galerii. Przecież są znacznie łatwiejsze i bardziej funkcjonalne rozwiązania. Właścicielom poddaje to pod rozwagę.

 • Kierowca
  Gość
  2020-11-10 14:53:27
  A ja miałem problem z wpisanie rejestracji kiedy próbowałem zaparkować dwa razy w ciągu jednego dnia. System fatalny i nieprzewidziany na takie sytuacje. Zgroza.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.