Miniaturka Patio Mieszczańska

Patio Mieszczańska
Siechnice

Mapa
Kliknij, by wczytać mapę

Informacje

Otaczające ulice
Mieszczańska, Graniczna
Rodzaj struktury
Kompleks
Rodzaj zabudowy
niska
Funkcja główna
mieszkalny
Status
ukończony
Rozpoczęcie budowy
2013 lipiec
Zakończenie budowy
2014 listopad
Inwestor/deweloper
Format Deweloper

Dane techniczne

Kondygnacje nadziemne
3
Lokale mieszkalne
52

Opis

Patio Mieszczańska to Siechnicki zespół budynków z lokalami mieszkalnymi, stoi wzdłuż ulicy Mieszczańskiej, Granicznej. Budowa zabudowy rozpoczęła się w lipcu 2013, a zakończyła się w czwartym kwartale 2014 roku. Pracownią w której powstał projekt gmachu jest Maćków Pracownia Projektowa, natomiast w budowę tego projektu deweloperskiego zainwestowała spółka Format Deweloper. W odległości 145 metrów znajduje się osiedle Willa Mieszczańska I etap, 1.227 km. dalej znajduje się zespół mieszkalny Novalia, a 1.302 km. dalej znajduje się Osiedle Agata.

Informacje dodatkowe

 • kompleks składa się z czterech budynków mieszkalnych
 • inwestycja realizowana etapowo - budynek A - I kwartał 2014, budynki B, C i D IV kwartał 2014
 • mieszkania jedno i dwupoziomowe o powierzchniach od 32 do 79 mkw.z ogródkami bądź tarasami
Ostatnio zmodyfikowano 2014-12-05 07:43:22

Powiązane firmy

Forum opinii Patio Mieszczańska


 • Arek
  Gość
  2016-04-26 09:16:45
  z żoną długo szukaliśmy mieszkanka dla siebie i cieszę się że udało nam się dostać to wymarzone dwupoziomowe właśnie tutaj w patio mieszczańska. jesteśmy pod wrażeniem całości wykonania i szczegółów wykończeń o jakie zadbał nasz Format deweloper. warto było być cierpliwym :)

 • Gosia
  Gość
  2016-05-12 11:17:24
  Nasze mieszkanie prezentuje się pięknie, bez żadnych zastrzeżen, bardzo fajna spokojna okolica. A o wszystko zadbał niezawodny Format Deweloper, polecam!

 • Anna
  Gość
  2016-06-06 11:33:35
  Też muszę przyznać, że moje mieszkanie jest idealne, miałam świetny kontakt z Format Developerem i w sumie wszystko zostało wykonane na czas. A i tą lokalizacje mieliśmy już upatrzoną tak więc nasze małe marzenie się spełniło :)

 • kolorowa
  Gość
  2016-09-30 12:14:19
  Arek - witaj sąsiedzie :) My też jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko była na czas a mieszkanko wypatrzyłam dużo wcześniej więc nie musze pisać, że baaardzo mi sie podoba :) aż miło wracać po pracy do takiego pięknego mieszkana.

 • Gość
  Gość
  2019-09-13 15:36:39
  Niestety nie polecam dewelopera. Bardzo tragiczne wykonanie, słaba jakość użytych materiałów. Nieskończona ilość usterek w tym cieknące dachy, sufity, woda leje się dosłownie z żarówek, grzyb, pleśń, wilgoć na ścianach, źle wypoziomowane, złe osadzenie rynien, fatalne kafle tarasowe jak i ogrodowe, próchniejące drewno, niedziałające oświetlenie, fontanny,bramy, furtki. Generalnie czego się nie dotknąć tragedia. Jednak nie to jest najgorsze. Bardzo chamskie podejście do klienta, ignorowanie sprawy, przeciąganie w nieskończoność terminów, niewywiązywanie się z zaplanowanych terminów napraw, obarczanie klienta winą. Kompletny brak szacunku. Z całego serca nikomu nie życzę mieć co kolwiek wspólnego z tym deweloperem!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.