Na południe od Wrocławia powstanie osiedle domów jednorodzinnych

2022.02.02

Pod Wrocławiem rozpocznie się wkrótce budowa domów jednorodzinnych o kameralnym charakterze. Deweloperem jest Grupa By Made.

Na południe od centrum Wrocławia, w miejscowości Iwiny w gminie Siechnice powstaje osiedle domów pod nazwą Liviny. Inwestycja składa się z 87 domów położonych na działkach do 500 mkw.

Pojedyncze lokale będą miały powierzchnie od 121 do 129 mkw. i rozkładach od 4 do 5 pokoi. Do każdego domu przynależeć będzie ogródek, miejsce postojowe oraz garaże. Domy utrzymane będą w minimalistycznym klimacie z biało-antracytową elewacją.

Każdy z domów będzie posiadał rolety zewnętrzne na parterze, ogrzewanie podłogowe, instalację pod montaż paneli fotowoltaicznych, garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe. Na osiedlu zaplanowano również poprowadzenie światłowodu, co oznacza, że mieszkańcy Livin skorzystają z szybkiego i niezawodnego łącza internetowego.

Osiedle Liviny powstaje pomiędzy ulicami Brochowską i Miodową w Iwinach pod Wrocławiem. Pierwszy etap inwestycji składa się z 16 domów, a jego budowa rozpocznie się w I kwartale br. Oddanie do użytku zaplanowano na I kwartał 2023 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.