Blisko centrum Jeleniej Góry powstaje nowoczesna galeria handlowa


2023.09.14
Autor: Bartosz Motorek
W Jeleniej Górze powstaje nowoczesna galeria handlowa typu convenience, która jest efektem działań rewitalizacyjnych prowadzonych w obiekcie handlowym przy al. Jana Pawła II. Nieruchomość została zakupiona przez E.Leclerc.

E.Leclerc nabył od Tesco obiekt handlowy, który znajduje się przy al. Jana Pawła II 17 w Jeleniej Górze. Obecnie budynek znajduje się w trakcie zewnętrznych i wewnętrznych prac rewitalizacyjnych, dzięki którym powstanie nowoczesna galeria handlowa typu convenience o powierzchni 24 500 m2 ze zróżnicowaną ofertą sklepów i punktów usługowych.

Lista najemców inwestycji składa się z takich marek jak: Decathlon (2000 m2), RTV Euro AGD (ponad 1300 m2), Pepco, apteka, salon z odzieżą męska oraz punkty handlowo-usługowe. Wkrótce na powierzchni ponad 400 m2 swój sklep otworzy Rossmann, w listopadzie otworzy się hipermarket spożywczy E.Leclerc (5500 m2), który będzie pierwszym sklepem tej marki w Jeleniej Górze. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się BOIG The Blue Ocean Investment Group sp. z o.o.

Na terenie galerii funkcjonuje już stacja benzynowa E.Leclerc.

Inwestycja realizowana jest na działce przy skrzyżowaniu dwóch miejskich dróg: alei Jana Pawła II i ulicy Grunwaldzkiej. Zmotoryzowani klienci galerii będą mieli do dyspozycji ponad 600 stanowisk.

Obecnie wykonawca jest na etapie prac związanych z remontem części wspólnych, a także modernizacją ściany frontowej, której wygląd zostanie zmieniony. Nowa fasada galerii wykonana zostanie z naturalnego drewna i łączyła się będzie z przeszkleniami.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.