Dobre Miasto z parkiem handlowym. Pierwszy tak nowoczesny obiekt handlowy w mieście

2021.03.16

Od stycznia bieżącego roku prowadzone są prace budowlane w Dobrym Mieście na Warmii i Mazurach, gdzie powstaje park handlowy Grupy RWS.

W miejscowości Dobre Miasto trwa budowa szóstego obiektu spółki RWS w północno-wschodniej części kraju. Pierwsze prace budowlane na działce pomiędzy ulicami Zwycięstwa i Fabryczną rozpoczęły się w styczniu br., a ich zakończenie planowane jest na IV kwartał tego roku.

Nowy park handlowy w Dobrym Mieście powstaje na działce o obszarze 5 500 mkw., tuż przy drodze wojewódzkiej DW 593. Parterowy budynek o kubaturze prawie 14 000 m3 oferował będzie sześć lokali handlowo-usługowych o zróżnicowanych metrażach. Poziom komercjalizacji wynosi już 100 proc., a wśród sklepów jakie otwarte zostaną w parku handlowym znajdą się m.in. znane na skalę europejską marki sieciowe z branży odzieżowej, drogeryjnej oraz RTV i AGD, a także wiodące sieci sklepów wielobranżowych. Na nowej przestrzeni handlowo-usługowej rozpoczną działalność także lokalni przedsiębiorcy.

Zmotoryzowani klienci parku handlowego będą mogli korzystać z ponad 50 stanowisk na zewnętrznym parkingu samochodowym. W ramach inwestycji wyremontowany zostanie ciąg pieszy pomiędzy ul. Zwycięstwa i Fabryczną należącą do drogi wojewódzkiej 593.

Generalnym wykonawcą została firma Polswed Projekt.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.