Ponad 1 000 mieszkań w ofercie Murapolu w 5 polskich miastach. Nowości we Wrocławiu i Gdańsku


2021.10.19
Autor: Urbanity.pl
Murapol wprowadził do oferty ponad 1 000 mieszkań zlokalizowanych w pięciu inwestycjach, które powstaną na terenie Bydgoszczy, Krakowa, Torunia, Gdańska i Wrocławia.

We Wrocławiu deweloper rusza z nową inwestycją na Jagodnie. Przy ulicy S. Drabika powstanie osiedle Murapol Słoneczne Jagodno, w ramach którego powstanie ponad 300 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach w trzech 5-kondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych.

Drugą nowością w ofercie Murapolu jest Osiedle Novelo, które zlokalizowane będzie przy ulicy W. Jagiełły w dzielnicy Gdańsk Południu. W ramach tego projektu w sprzedaży znajduje się 200 mieszkań i apartamentów inwestycyjnych w czterech budynkach, od 3- do 5-kondygnacyjnych.

Z kolei w Krakowie w dwóch budynkach inwestycji Murapol Parki Krakowa zaoferowanych zostało ponad 150 mieszkań. Przy ulicy A. Vetulaniego w ofercie znajdują się kawalerki, mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Deweloper poszerzył swoją ofertę również w Toruniu. W dzielnicy Jar wybudowane zostaną trzy 4-kondygnacyjne budynki z blisko 200 mieszkaniami na Murapol Osiedlu Smart. Ostatnią propozycją dewelopera jest Osiedle Akademickie na Nowym Fordonie w Bydgoszczy. W dwóch 5-kondygnacyjnych budynkach powstanie łącznie 170 nowych mieszkań.

Inne wiadomości o Murapol Słoneczne Jagodno, Murapol Osiedle Novelo, Murapol

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.