Wkrótce otwarcie rozbudowanego centrum Auchan Hetmańska

2017.03.24

Zbliża się otwarcie rozbudowanego centrum handlowego Auchan Hetmańska w Białymstoku, które dzięki rozbudowie zyskało prawie 6 000 metrów kwadratowych dodatkowej powierzchni.

Oferta 60 nowych sklepów oraz nowoczesna przestrzeń chillout - to od 29 marca będzie czekało na klientów centrum handlowego Auchan Hetmańska. Inwestycja, która prowadzona jest od lipca 2016 roku właśnie dobiega końca.

W rozbudowanej części obiektu powstała także przestrzeń do wspólnej pracy, czyli popularnego obecnie coworkingu oraz kącik multimedialny. Klienci mogą w tych miejscach bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego internetu i urządzeń multimedialnych.

Na niecałych 6 000 mkw. dobudowanej powierzchni znajdą się takie marki jak H&M, które wynajęło lokal o powierzchni prawie 2 000 mkw., Toys'R'Us ze sklepem o powierzchni 1 700 mkw. oraz Martes Sport, który zajmie ponad 700 mkw. W centrum handlowym pojawi się również marka Komfort i English Home.

Rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy na bezpłatnym placu zabaw, który znajdzie się we wnętrzu galerii. Mieści się on nieopodal strefy wspólnej, w której będą się odbywały cykliczne animacje dla najmłodszych.

Dzięki inwestycji rozbudowany został także parking samochodowy, który obecnie oferuje 1500 miejsc postojowych, w tym 37 dla osób niepełnosprawnych oraz 12 dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Wokół galerii znajdują się również budy dla psów, gdzie będzie można zostawić zwierzę na czas zakupów.

Za rozbudowę i komercjalizację Centrum Handlowego Auchan Hetmańska odpowiada Immochan. Autorem projektu rozbudowy jest pracownia architektoniczna Egis Poland, a głównym wykonawcą firma Instal Białystok.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.