Galeria Zielone Wzgórze w Białymstoku przechodzi modernizację

2017.03.07

Dzięki modernizacji i rozbudowie Galerii Zielone Wzgórze, mieszkańcy Białegostoku zyskają prawie 2 500 metrów kwadratowych nowej i powierzchni. Liczba dostępnych sklepów wzrośnie do 57. Rozbudowa potrwa do grudnia 2017 roku.

Galeria Zielone Wzgórze to wielkopowierzchniowe centrum handlowe, które wybudowane zostało w 2007 roku. Właścicielem i zarządcą obiektu jest Carrefour Polska.

W ramach rozbudowy budynku od strony ulicy Wrocławskiej, powierzchnia najmu wzrośnie o prawie 2 500 mkw., co spowoduje, że łączna powierzchnia galerii wyniesie ponad 20 000 mkw. W planach jest również odświeżenie pasaży galerii, w tym wymiana posadzki oraz przebudowa fasady całego obiektu.

Równolegle trwa rekomercjalizacja Galerii Zielone Wzgórze, a wśród nowych najemców obiektu znajdzie się fitness klub o powierzchni ponad 1700 mkw. Oferta gastronomiczna galerii wzbogaci się o restaurację Doner Kebab Zefe.

Gotowe jest już nowe wejście główne do obiektu, które również zostało poddane modernizacji. Wymieniona została fasada oraz dobudowane zostało zadaszenie.

Prace modernizacyjne potrwają do grudnia 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.