Myślibórz, Koszalin i Piekary Śląskie z inwestycją Vendo Park

2021.05.13

W kolejnych trzech polskich miastach otwarte zostały parki handlowe pod szyldem Vendo Park, należące do dewelopera Trei Real Estate Poland. Do grudnia br. ma zostać oddanych jeszcze łącznie siedem obiektów.

Nowo oddane do użytku parki handlowe dostarczyły łącznie 17 800 mkw. powierzchni handlowej do wynajęcia. Deweloper podtrzymuje, że planuje otworzyć jeszcze siedem tego typu obiektów do końca br.

Vendo Park w Myśliborzu to dwa oddzielne budynki na działce o wielkości 15 000 mkw., które oferują ponad 4 000 mkw. powierzchni najmu. Otwartych zostało sześć sklepów, w tym Biedronka, Martes Sport, a także debiutujące w mieście: Hebe, Tedi, Action i Smyk. Operatorem spożywczym inwestycji jest Biedronka. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z parkingu samochodowego na 160 miejsc.

Koszaliński Vendo Park jest drugą inwestycją Trei w województwie zachodniopomorskim. Park handlowy składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 8 200 mkw. Docelowo inwestycja zaoferuje 10 sklepów, między innymi Biedronka, Media Expert oraz KiK. Do najemców Vendo Park Koszalin należą Rossmann, Maxi Zoo oraz TEDi. Parking samochodowy pomieści 360 aut. Generalnym wykonawcą była firma Daldehog Poland.

Z kolei w Piekarach Śląskich powstał Vendo Park, który na powierzchni około 5 600 mkw. oferuje dziewięć sklepów, w tym m.in. Biedronka, Orange, KiK, a także Hebe, TEDi, Dealz, Neonet, Sinsay i Smyk. Oferuje swoim klientom 145 miejsc parkingowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.