Na Bielany - nowe osiedle na Młocinach z pozwoleniem na budowę

2020.04.07

Matexi Polska dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę warszawskiego osiedla na Młocinach - Na Bielany. Wkrótce ruszy budowa inwestycji.

Deweloper poinformował, że wydane zostało prawomocne pozwolenie na budowę pierwszego etapu osiedla Na Bielany. Prace budowlane mają rozpocząć się w pierwszej połowie bieżącego roku. Generalnym wykonawcą została firma AMConstruction.

Docelowo osiedle Na Bielany zaoferuje ponad 350 mieszkań w zróżnicowanych metrażach i układach w 5-kondygnacyjnych obiektach. Inwestycja oferowała będzie również przestrzeń handlowo-usługową w parterach budynków oraz podziemne miejsca parkingowe. Deweloper zaplanował również miejsce pod bezpieczny plac zabaw.

Osiedle powstanie na działce przy ulicy Heroldów. Budowa rozpocznie się w I połowie 2020 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • john
  Gość
  2020-04-09 06:46:45
  Kolejne blokowisko po wycięcięciu małego lasu

 • Ddd
  Gość
  2020-04-10 01:16:11
  Straszne. Lasów jest od grona dookola. Zapraszam na rembertow gdzie lasy są doslownie wszedzie.

 • Gość
  Gość
  2020-04-25 09:56:46
  Wbrew pozorom nie bedzie to pobojowisko. Mają Max po 5 pięter co fajnie pasuje do niskiej zabudowy otoczenia.
  Jednak mieszkania mało optymalne, dziwię zaprojektowane wg mnie za wąskie i długie... trochę trudno to urządzić. Do tego podwójne miejsca parkingowe są zaprojektowane jedno za drugim... to jest dla mnie nowość i uważam, że znacząco o nią komfort użytkowników nawet z jednej rodziny.
  No i to sąsiedztwo Huty... myślę, że ceny są nieadekwatne do tego czynnika Prawda jest taka, że mieszkanie kupujesz przy Hucie A nie Kampinosie ;)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.