Dwóch nowych najemców w Wilanów Office Park

2012.11.06

Kompleks biurowy Wilanów Office Park wzbogacił się o dwóch kolejnych najemców. Firmy HDS Polska i Levi's zajmą łącznie 1650 m2 powierzchni w budynku B3.

Z Służewca Przemysłowego do Wilanów Office Park zdecydował się przenieść Levi's - właściciel kultowej marki dżinsów, istniejącej od 1873 roku w ponad 110 krajach. Polski oddział firmy Levi's przeprowadzi się z dotychczasowej siedziby z Platinium Biznes Park w styczniu 2013 r. Firma zajmie 930 m2 powierzchni biurowej na pierwszym piętrze budynku B3.

Sąsiadem firmy Levi's w biurowcu B3 będzie spółka HDS Polska, należąca do międzynarodowej grupy Lagardere Services. Podpisała ona umowę na wynajem 500 m2 powierzchni handlowej w budynku B3. Firma otworzy tam restauracje Chief's oraz Mezzo di Pasta typu quick service oraz sklep sieci 1-Minute typu convenience store.

Budynek B3 - atrakcyjna lokalizacja dla biznesu

Levi's i HDS Polska to niejedni najemcy biurowca B3 w Wilanów Office Park. Na ulokowanie swojej siedziby w budynku B3 zdecydowała się już wcześniej szwajcarska firma medyczna CSL Behring AG.

Łączna powierzchnia budynku B3, oddanego do użytku w sierpniu br., wynosi 10 tys.m2.

Obecnie kompleks Wilanów Office Park składa się z 3 budynków biurowych. Poza budynkiem B3, dwa z nich to biurowce "skrojone na miarę" konkretnej firmy z przeznaczeniem na jej samodzielną siedzibę. Pierwszy z nich - biurowiec B1 - oddany został w 2011 roku do użytku spółce Pol-Aqua. W sierpniu 2012 roku w kompleksie Wilanów Office Park oddano do użytku biurowiec wykupiony w całości przez spółkę Asseco Poland. Jest to największy obiekt WOP, którego łączna powierzchnia wynosi 40 000m2 z czego połowę stanowi powierzchnia biurowa. W nowej siedzibie Asseco Poland pracuje ponad 1200 pracowników i największa serwerownia w Polsce.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wilanów Office Park

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.