Enclave w Pruszkowie ze sprzedażą mieszkań

2017.12.05

Firma Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła sprzedaż mieszkań na osiedlu mieszkaniowym Enclave przy ulicy Bolesława Prusa w Pruszkowie. Inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2019 roku.

Osiedle Enclave przy ulicy Bolesława Prusa 45 w Pruszkowie to pięć 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 151 mieszkań, wraz 83 standardowymi miejscami parkingowymi oraz 74 miejscami rodzinnymi na dwa samochody. W drugiej fazie osiedla zaplanowano 126 lokali mieszkaniowych.

Na terenie osiedla Enclave znajdzie się m.in. plac zabaw, górka do saneczkowania, boisko sportowe oraz pokój kinowy. Całość będzie ogrodzona i monitorowana.

Firma Bouygues Immobilier Polska wprowadziło właśnie do sprzedaży mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe, a także kawalerki. Metraże lokali kształtują się od 26 do 100 metrów kwadratowych.

Osiedle Enclave, które realizowane będzie w dwóch etapach, zostanie oddane do użytku w IV kwartale 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Nabywca
    Gość
    2019-02-05 11:02:59
    Polecam przed zakupem na zaznajomienie się z harmonogramem dostaw i załadunku TIR'ow na przeciwko osiedla z fabryki czekolady. Dodatkowo, w niedalekiej przyszłości planowanie jest rozbudowanie zakładu o nowe powierzchnie. I teraz wisienka na torcie / rebus. Lato + czekolada = klimatyzatory, chodzące i chłodzące 24/h. Mieszkańcy osiedla które jest zabudowywane osieldem Enclave protestowali już wiele razy z powodu hałasu z fabryce czekolady. Warto rozważyć te fakty przed zakupem. Ja zrezygnowałem.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.