Salon CCC otworzy się w parku handlowym Quick Park Sulechów


2017.02.01
Autor: Urbanity.pl
Pierwszym najemcą, powstającego w Sulechowie parku handlowego Quick Park, została jedna z najpopularniejszych marek obuwniczych w Polsce - firma CCC. Inwestycja zostanie oddana do użytku w drugiej połowie 2017 roku.

Quick Park Sulechów powstaje bezpośrednio przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych miasta: drogi ekspresowej S3, łączącej Gorzów Wielkopolski z Zieloną Górą oraz drogi krajowej nr 32 biegnącej z Poznania do granicy z Niemcami.

W budynku o powierzchni 3 000 metrów kwadratowych, otwartych zostanie siedem sklepów, w tym m.in. supermarket, sklep odzieżowy, sklep sportowy, RTV Euro AGD i drogeria. Zmotoryzowani będą mogli skorzystać z parkingu samochodowego na 100 stanowisk.

Bezpośrednio przy inwestycji powstanie restauracja McDonald?s oraz stacja benzynowa Shell.

W ostatnim czasie podpisana została pierwsza umowa najmu. Swój salon w Quick Park Sulechów otworzy marka obuwnicza - CCC, która wynajęła lokal o powierzchni 450 mkw.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem parku handlowego odpowiada firma Mallson Polska. Projekt architektoniczny przygotowało biuro MOFO Architekci.

Inne wiadomości o Quick Park, Mofo Architekci, Mallson Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.