Nowa fabryka w Nowej Soli z ofertą pracy dla ponad 100 osób


2021.08.09
Autor: Urbanity.pl
W Nowej Soli wybudowana zostanie nowoczesna fabryka dla europejskiego lidera w zakresie usług obróbki powierzchniowej. Pracę w nowym zakładzie znajdzie ponad 100 osób.

Nowa fabryka Electropoli w Nowej Soli będzie drugą realizacją firmy Commercecon dla Electropoli. Pierwszą jest zakład wybudowany w 2015 roku, w którym projektowane są innowacyjne rozwiązania w dziedzinie obróbki powierzchni dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego czy zbrojeniowego.

Fabryka Electropoli powstanie na działce o powierzchni ponad 11 200 mkw. i będzie składała się z przestrzeni produkcyjno-magazynowej z zapleczem socjalnym i technicznym. Obiekt powstanie w systemie Design and Build. Firma Commerceon odpowiada również za przygotowanie wymaganej dokumentacji oraz uzyskanie pozwolenia na budowę. Właśnie startuje proces budowlany tego projektu.

Inwestycja w Nowej Soli to hala o szerokości 100 metrów i długości 107 metrów. Główny ustrój nośny stanowią typowe dla tego typu obiektów rozwiązania konstrukcyjne – prefabrykowane słupy żelbetowe oraz dźwigary kratowe oparte na słupach. Projekt zawierał także zagospodarowanie terenu wokół budynku – powstaną drogi wewnętrzne, zatoka dla oczekujących samochodów ciężarowych, plac postojowy oraz tereny zielone.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.