Otwarcie salonów Bershka i Stradivarius w NoVa Park

2013.04.25

Już od 25 kwietnia 2013 roku mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i województwa lubuskiego mogą korzystać z oferty znanych i lubianych marek modowych, należących do światowej Grupy Inditex.

Nowe salony Bershka i Stradivarius, zlokalizowane na parterze gorzowskiego centrum handlowego NoVa Park zajmą powierzchnię ponad 1.000 m2. Bershka będzie pierwszym w Gorzowie Wielkopolskim sklepem tej marki.

Wśród kilkudziesięciu salonów firm odzieżowych zlokalizowanych w Galerii NoVa Park należy wymienić m.in. H&M, Intersport, C&A czy KappAhl.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KappAhl, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super?Pharm, Cubus, Centro, Smyk, Sephora, W.KRUK, Mohito, Bershka czy 4 F.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Ania
  Gość
  2013-07-12 15:12:38
  Wśród sieciówek Bershka i Stradivarius to moje ulubione sklepy. Jeszcze może H&M. Lubie sobie od czasu do czasu ta zajrzeć i coś upolować, zwłaszcza, e teraz są przeceny.

 • Karina
  Gość
  2013-09-05 14:41:52
  Pojawienie się Bershki i Stradivariusa w NoVa Park to był naprawdę świetny pomysł. Pojawiły się już nowe kolekcje, warto wybrać się na zakupy :)

 • MINI
  Gość
  2013-10-16 17:48:58
  Właśnie Bershki brakowało mi w Nova Park. Super :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.