Innowacyjne parkingi rowerowo-motocyklowe Edie wyposażeniem obiektów


2017.05.31
Autor: Edie
Urządzenia i stojaki rowerowe Edie wygrały w 2015 roku V edycję ogólnopolskiego "Konkursu na Pomysł" kierowanego do wynalazców i promującego najbardziej nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania.

Edie jako element małej architektury jest idealnym uzupełnieniem infrastruktury rowerowej pod obiektami handlowo-usługowymi, biurowymi oraz sportowymi.

Urządzenie gwarantuje niespotykany komfort użytkownikom jednośladów - pozwala na przechowanie rzeczy osobistych oraz akcesoriów spiętych łącznie z pojazdem - jednym tylko zabezpieczeniem - należącym do samego kierującego, jest to także wielkim atutem dla administracji obiektu, gdyż ta nie musi się martwić o zgubione klucze czy też wymianę zamków.

Przy dzisiejszej pro rowerowej, pro ekologicznej polityce miast, oraz wyborze roweru jako środka lokomocji - jest to urządzenie wpływające na wygodę, swobodę i bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób odwiedzających obiekty wyposażone w ten system parkingowy.

Startup opracował na razie dwie podstawowe wersje urządzeń.

Wersja smart pozwala na przechowanie kasku rowerowego oraz drobniejszych przedmiotów które zmieszczą się w nim czyli np. narzędzia i lampkę, natomiast wersja box umożliwia przechowanie wszystkich akcesoriów w które wyposażony jest pojazd, a także przedmiotów należących także do kierowcy - większych kasków, rękawiczek, kurtek, a także zakupów tworząc uniwersalne urządzenie parkingowe przeznaczone dla rowerzystów jak i motocyklistów. Użytkownik może bez obaw iść na zakupy, spacer czy załatwiać inne sprawy.

Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób by były łatwe w utrzymaniu czystości, a konstrukcja wykonana została z grubych materiałów odpornych na wandalizm i wieloletnie użytkowanie.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.