Osada Górska - nowa inwestycja apartamentowa w Szklarskiej Porębie

2020.08.17

W Szklarskiej Porębie rozpoczęła się realizacja nowej inwestycji apartamentowej Osada Górska, która będzie funkcjonowała jak typowa dla obiektów handlowych. Inwestorem jest Sun & Snow Real Estate.

Osada Górska budowana jest na działce przy ulicy Hoffmana w Szklarskiej Porębie i spełniała będzie standardy inwestycji apartamentowej typowej dla obiektów hotelowych.

W pierwszy etapie kompleksu powstają trzy wille, w których zaplanowano prawie 50 apartamentów. Sprzedanych zostało już ponad 30 proc. oferowanych lokali, do których klucze będzie można odebrać w 2021 roku.

Osada Górska w Szklarskiej Porębie oferuje budynki z zachowaniem charakteru lokalnej architektury górskiej. W 3-kondygnacyjnych obiektach oferowane są lokale o metrażach od 25 do 65 mkw. Wszystkie mieszkania wyposażone są w aneksy kuchenne, a na terenie inwestycji znajdzie się plac zabaw oraz działać będzie recepcja.

Sun & Snow Real Estate to największy w Polsce operator apartamentów na wynajem, a także firma oferująca na sprzedaż apartamenty inwestycyjne w polskich kurortach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Ada
  Gość
  2020-08-17 15:19:11
  Ciekawa jestem kiedy wladze miasta się obudzą. Brak infrastruktury A apartamentów coraz więcej. Niedługo nie będzie jak do nich i do innych dojechać. Miasto nie jest z gumy.

 • Halyna
  Gość
  2020-08-18 09:57:02
  Nie za dużo tych apartamentów? Ludzie... Wszystko ma swoje granice.

 • M&M's
  Gość
  2020-08-19 15:05:42
  Ciekawe ile tym razem burmistrz przytulił.
  Wszystkie najlepsze lokalizację wyprzedał za bezcen, z miasta rodzinnego zrobił przemysłowe ale tylko dla piramidy Apartamentowców, kiedy prokuratura się za to zabierze!!!
  Tylko wybrańcy mogą stawiać obiekty i tylko należący do kasty apartamentowców.
  Oczyszczalnia nie wydała, za wodę mieszkańcy muszą przez to krocie płacić, gazu na nowe podłączenia dla mieszkańców nie starczy bo apartamenty muszą mieć. Niedługo Graf wszystkich wysiedli żeby apartamenty mogły powstawać!!!

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.