Galaxy w Szczecinie zyskuje nowy wygląd

2017-02-14 08:47:34

 

Przyspieszają prace budowlane przy przebudowie szczecińskiej galerii Galaxy. Cała ściana obiektu od strony ulicy Malczewskiego pokryta jest już rusztowaniami, gdzie zdemontowana została już prawie cała elewacja.

Rozbudowana część galerii Galaxy w Szczecinie

Rozbudowana część galerii Galaxy w Szczecinie

Luty jest miesiącem intensyfikacji prac na działce, gdzie znajduje się centrum handlowe Galaxy w Szczecinie. Duże zmiany widoczne są już na ścianie od ulicy Malczewskiego, gdzie trwa wymiana elewacji. Nowa odsłona obiektu będzie składała się z 9 200 metrów kwadratowych szklanych okładzin, 1 500 mkw. okładzin włókno-cementowych i 300 mkw. okładzin kamiennych.
Elewacja galerii zostanie jeszcze uzupełniona oświetleniem led. Stara-nowa część Galaxy zostanie dopasowana architektonicznie do powstającej nowej powierzchni centrum handlowego. Szczeciński budynek zostanie rozbudowany o 20 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Wszystkie prace remontowe wraz z otwarciem nowej części obiektu zaplanowano na czwarty kwartał bieżącego roku. Inwestorem projektu jest firma Echo Investment, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Mostostal Warszawa.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz