Miniaturka Budnex Lewandowskiego

Budnex Lewandowskiego Szczecin

Współtworzyli
Wo92Wo9278

Budnex Lewandowskiego

65-735 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Informacje

Ważne
    Gmach Budnex Lewandowskiego będzie stał w mieście Szczecin w obszarze dzielnicy Nowe Miasto, zlokalizowany przy Lewandowskiego, Kusocińskiego. Budowa budowli wystartowała na końcu 2016, a dobiegnie końca w wrześniu 2018 roku. Gmach jest projektem inwestycyjnym Budnex, natomiast firma Budnex z Gorzowa Wielkopolskiego jest jego generalnym wykonawcą. W niedużej odległości powstają zespół mieszkalny Budnex Kusocińskiego i budynek Siemaszko Piastów oraz znajduje się osiedle Alsecco Kusocińskiego.
Informacje
Budynek
mieszkalny
w budowie w budowie
średniowysoka
Nowe Miasto
2016 - październik
2018 - wrzesień
Budnex

Dane techniczne
4 - 5
1
119

Informacje dodatkowe

Ważne
  • inwestycja obejmuje budowę 8-klatkowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z garażami w części podziemnej;
  • w budynku znajdą się 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni wynoszącej od 29 do 75 m2;

Wiadomości
strona:

Wyświetlono 757 razy | Ostatnio zmodyfikowano - 2017-02-19 11:33:38

Logo Budnex Lewandowskiego

Lokalizacja - mapa - dojazd

Powiązane firmy

  • Budnex - inwestor i generalny wykonawca

Forum opinii Budnex Lewandowskiego

 Posty: 9
 strona: [1]
AND - Gość

 2017-04-21, 01:46:14

Budnex buduje również w Szczecinie przy ul. Kusocińskiego a dokładnie ul. Lewandowskiego. Partacze, odradzam. Budynek, lokal mieszkalny oddany terminowo w połowie grudnia 2016, ale usterek nie usunęli do kwietnia. Kontaktu ze strony dewelopera prawie brak. Po odbiorze was oleją. U mnie jakiś inteligentny inaczej budowlaniec ściągając jakimś skrobakiem folię ochronną z okien PCV skutecznie porysował dogłębnie całą stolarkę od strony zewnętrznej. Do dzisiaj nie potrafią usunąć zwulkanizowanej folii ochronnej z stolarki balkonowej. Barierka balkonowa to porażka, odchyla się, wypełnienie szklane za krótkie, że może wypaść, nieprawidłowo, niepewnie zamocowana do płyty balkonowej. Brak niektórych wkrętów w balustradzie. Kotwy balustrady mocowane krzywo. Ta "atrakcyjna cena" mieszkania wynika z dużych oszczędności. Drzwi wejściowe cienkie, że dźwięki z mieszkania słychać na klatce i odwrotnie.
AND - Gość

 2017-04-21, 01:48:34

Dostaniecie jedną wkładkę niskiej jakości do zamka i otwór na drugą, którą sami musicie sobie kupić (sknerstwo). Próg drzwi szeroki na grubość muru z paneli kryty folią PCV, która zapewne szybko się zniszczy od butów. Czytajcie dobrze umowy bo enigmatyczny skrót myślowy "Instalacja wodna i kanalizacyjna bez rozprowadzenia" oznacza zrób sobie sam albo prywatnie jaśnie panu hydraulikowi do ręki zapłacisz, słono dopłacisz to będziesz miał wodę w łazience. A tak to musisz sam ją sobie potencjalny naiwny kliencie poprowadzić rurami do umywalki, pralki, prysznica. Wodę do zlewu w kuchni wam pociągną ( dziwne). Kanalizację macie ale tylko w postaci pionu. Sami musicie położyć sobie rury odpływowe do zlewu w kuchni. W łazience tak samo. Posadzkę w łazience wam wyleją ale musicie ją kuć pod rury kanalizacyjne. Nie dostaniecie położonych rur kanalizacyjnych do prysznica, umywalki pralki, no chyba że sporą kwotę uiścicie panu hydraulikowi (firma podwykonawcza).
AND - Gość

 2017-04-21, 01:51:04

W budynku mała winda, wózek z dzieckiem na wcisk wejdzie, ale roweru to już tam nie wsadzicie, z meblami po piętrach schodami. No może 2 krzesła wejdą. Minimalistyczna liczba miejsc postojowych na parkingu.
AND - Gość

 2017-04-21, 01:57:53

Mam porównanie do mieszkania innego dewelopera na rynku lokalnym "Siemaszko". Standard bez porównania. Ładna stolarka drewniana, instalacja wodna i kanalizacyjna kompletna z wszystkimi podejściami pod odbiorniki, zakończona zakorkowanymi podejściami. Drzwi do mieszkania bardzo grube, w pełni antywłamaniowe, z samozamykaczem, super dźwiękoszczelne z progiem z nierdzewki . Stojąc przy samych drzwiach nie usłyszycie nawet dzwonka w mieszkaniu. Na czas wykończenia dostajecie tymczasowa wkładkę do zamka drzwi, którego klucze możecie przekazywać wykonawcą waszego mieszkanka. Po zakończeniu zgłaszacie telefonicznie i w umówionym terminie przychodzi monter i zabiera od was ta tymczasową wkładkę i montuje wam w drzwiach rozpakowywaną w waszej obecności z zaplombowanego opakowania wysokiej klasy antywłamaniowej, atestowaną wkładkę z nowym kompletem kluczy. Montuje super wizjer, dokonuje ewentualnej kosmetycznej regulacji zawiasów drzwi. To jest podejście do nabywcy.
AND - Gość

 2017-04-21, 01:59:05

"Siemaszko" zapewnia też pod blokiem przez długi czas kontener na resztki budowlane,gruz itp, opakowania po meblach. Często go opróżnia. Pod blokiem czysto, trawka rośnie. U Siemaszki klatka schodowa szeroka, przeszklona a winda duża, kanapa, meble, materiały wykończeniowe wchodzą bez problemu. Mając obecną wiedzę i problemy reklamacyjne które Budnex uznaje a których nie usuwa. Po odebraniu mieszkania was "olewa". Nigdy więcej Budnex. Omijajcie Budnex szerokim łukiem. Na początku są mili abyś podpisał umowę, w trakcie budowy dobry kontakt z Panem Wisławem z biura sprzedaży. Po odbiorze będziecie bezsilni. Piszę obiektywnie na przykładzie tych dwóch lokalnych deweloperów. O innych się nie wypowiadam.
AND - Gość

 2017-04-21, 02:00:28

Mając obecną wiedzę nigdy drugi raz nie kupił bym mieszkania z Bubnex. Drzwi do mieszkania bardzo grube, w pełni antywłamaniowe, z samozamykaczem, super dźwiękoszczelne z progiem z nierdzewki . Stojąc przy samych drzwiach nie usłyszycie nawet dzwonka w mieszkaniu. Na czas wykończenia dostajecie tymczasowa wkładkę do zamka drzwi, którego klucze możecie przekazywać wykonawcą waszego mieszkanka. Po zakończeniu zgłaszacie telefonicznie i w umówionym terminie przychodzi monter i zabiera od was ta tymczasową wkładkę i montuje wam w drzwiach rozpakowywaną w waszej obecności z zaplombowanego opakowania wysokiej klasy antywłamaniowej, atestowaną wkładkę z nowym kompletem kluczy. Montuje super wizjer, dokonuje ewentualnej kosmetycznej regulacji zawiasów drzwi. To jest podejście do nabywcy.
AND - Gość

 2017-04-21, 02:07:08

"Siemaszko" zapewnia też pod blokiem przez długi czas kontener na resztki budowlane,gruz itp, opakowania po meblach. Często go opróżnia. Pod blokiem czysto, trawka rośnie. U Siemaszki klatka schodowa szeroka, przeszklona a winda duża, kanapa, meble, materiały wykończeniowe wchodzą bez problemu. Mając obecną wiedzę i problemy reklamacyjne które Budnex uznaje a których nie usuwa. Po odebraniu mieszkania was "olewa". Nigdy więcej Budnex. Omijajcie Budnex szerokim łukiem. Na początku są mili abyś podpisał umowę, w trakcie budowy dobry kontakt z Panem Wisławem z biura sprzedaży. Po odbiorze będziecie bezsilni. Piszę obiektywnie na przykładzie tych dwóch lokalnych deweloperów. O innych się nie wypowiadam. Mając obecną wiedzę nigdy drugi raz nie kupił bym mieszkania z Bubnex.
Opinia porównawcza w oparciu o budynek "Siemaszko" nieopodal przy ul. Głowackiego oddany latem 2016. Inni potrafią budować lepiej ale czy drożej w oparciu o lepsze materiały budowlane.
AND - Gość

 2017-04-21, 02:18:22

Budnex buduje cienkie delikatne ścianki działowe z pustaków gipsowych, które hydraulicy kując bruzdy pod rury CO, czy elektrycy gruzują młotami udarowymi na wylot do sąsiedniego pomieszczenia. Potem to zalepiają. Warto się przejść zobaczyć kiedy kładą hydraulikę. U Siemaszki grubsze ścianki działowe z pustaków ceramicznych, porotermu.
ALEURWAŁ - Gość

 2017-04-21, 19:33:47

haha, jeszcze dzis koparka spadła ze skarpy na budowie na kusocińskiego:) fajnie tam w Budnexie:)

Odpowiedz