Miniaturka Budnex Lewandowskiego

Budnex Lewandowskiego Szczecin

Współtworzyli
Wo92Wo9278
GrandGrand11

Budnex Lewandowskiego

65-735 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Informacje

Ważne
    Gmach Budnex Lewandowskiego będzie stał w mieście Szczecin w obszarze dzielnicy Nowe Miasto, zlokalizowany przy Lewandowskiego, Kusocińskiego. Budowa budowli wystartowała na końcu 2016, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2019 roku. Gmach jest projektem inwestycyjnym Budnex, natomiast firma Budnex z Gorzowa Wielkopolskiego jest jego generalnym wykonawcą. W niedużej odległości powstają zespół mieszkalny Budnex Kusocińskiego i budynek Siemaszko Piastów oraz znajduje się osiedle Alsecco Kusocińskiego.
Informacje
Budynek
mieszkalny
w budowie w budowie
średniowysoka
Nowe Miasto
2016 - październik
2019 - grudzień
Budnex

Dane techniczne
4 - 5
1
223

Informacje dodatkowe

Ważne
  • inwestycja obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych z garażami w części podziemnej;
  • w budynku znajdą się 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni wynoszącej od 29 do 75 m2;

Wiadomości
strona:  [1]

Zgoda na II etap osiedla Budnex w Szczecinie Data 2017-11-15


Wyświetlono 1362 razy | Ostatnio zmodyfikowano - 2017-11-15 12:31:23

Logo Budnex Lewandowskiego

Lokalizacja - mapa - dojazd

Powiązane firmy

  • Budnex - inwestor i generalny wykonawca

Forum opinii Budnex Lewandowskiego

 Posty: 14
 strona: [1]
AND - Gość

 2017-04-21, 01:46:14

Budnex buduje również w Szczecinie przy ul. Kusocińskiego a dokładnie ul. Lewandowskiego. Partacze, odradzam. Budynek, lokal mieszkalny oddany terminowo w połowie grudnia 2016, ale usterek nie usunęli do kwietnia. Kontaktu ze strony dewelopera prawie brak. Po odbiorze was oleją. U mnie jakiś inteligentny inaczej budowlaniec ściągając jakimś skrobakiem folię ochronną z okien PCV skutecznie porysował dogłębnie całą stolarkę od strony zewnętrznej. Do dzisiaj nie potrafią usunąć zwulkanizowanej folii ochronnej z stolarki balkonowej. Barierka balkonowa to porażka, odchyla się, wypełnienie szklane za krótkie, że może wypaść, nieprawidłowo, niepewnie zamocowana do płyty balkonowej. Brak niektórych wkrętów w balustradzie. Kotwy balustrady mocowane krzywo. Ta "atrakcyjna cena" mieszkania wynika z dużych oszczędności. Drzwi wejściowe cienkie, że dźwięki z mieszkania słychać na klatce i odwrotnie.
AND - Gość

 2017-04-21, 01:48:34

Dostaniecie jedną wkładkę niskiej jakości do zamka i otwór na drugą, którą sami musicie sobie kupić (sknerstwo). Próg drzwi szeroki na grubość muru z paneli kryty folią PCV, która zapewne szybko się zniszczy od butów. Czytajcie dobrze umowy bo enigmatyczny skrót myślowy "Instalacja wodna i kanalizacyjna bez rozprowadzenia" oznacza zrób sobie sam albo prywatnie jaśnie panu hydraulikowi do ręki zapłacisz, słono dopłacisz to będziesz miał wodę w łazience. A tak to musisz sam ją sobie potencjalny naiwny kliencie poprowadzić rurami do umywalki, pralki, prysznica. Wodę do zlewu w kuchni wam pociągną ( dziwne). Kanalizację macie ale tylko w postaci pionu. Sami musicie położyć sobie rury odpływowe do zlewu w kuchni. W łazience tak samo. Posadzkę w łazience wam wyleją ale musicie ją kuć pod rury kanalizacyjne. Nie dostaniecie położonych rur kanalizacyjnych do prysznica, umywalki pralki, no chyba że sporą kwotę uiścicie panu hydraulikowi (firma podwykonawcza).
AND - Gość

 2017-04-21, 01:51:04

W budynku mała winda, wózek z dzieckiem na wcisk wejdzie, ale roweru to już tam nie wsadzicie, z meblami po piętrach schodami. No może 2 krzesła wejdą. Minimalistyczna liczba miejsc postojowych na parkingu.
AND - Gość

 2017-04-21, 01:57:53

Mam porównanie do mieszkania innego dewelopera na rynku lokalnym "Siemaszko". Standard bez porównania. Ładna stolarka drewniana, instalacja wodna i kanalizacyjna kompletna z wszystkimi podejściami pod odbiorniki, zakończona zakorkowanymi podejściami. Drzwi do mieszkania bardzo grube, w pełni antywłamaniowe, z samozamykaczem, super dźwiękoszczelne z progiem z nierdzewki . Stojąc przy samych drzwiach nie usłyszycie nawet dzwonka w mieszkaniu. Na czas wykończenia dostajecie tymczasowa wkładkę do zamka drzwi, którego klucze możecie przekazywać wykonawcą waszego mieszkanka. Po zakończeniu zgłaszacie telefonicznie i w umówionym terminie przychodzi monter i zabiera od was ta tymczasową wkładkę i montuje wam w drzwiach rozpakowywaną w waszej obecności z zaplombowanego opakowania wysokiej klasy antywłamaniowej, atestowaną wkładkę z nowym kompletem kluczy. Montuje super wizjer, dokonuje ewentualnej kosmetycznej regulacji zawiasów drzwi. To jest podejście do nabywcy.
AND - Gość

 2017-04-21, 01:59:05

"Siemaszko" zapewnia też pod blokiem przez długi czas kontener na resztki budowlane,gruz itp, opakowania po meblach. Często go opróżnia. Pod blokiem czysto, trawka rośnie. U Siemaszki klatka schodowa szeroka, przeszklona a winda duża, kanapa, meble, materiały wykończeniowe wchodzą bez problemu. Mając obecną wiedzę i problemy reklamacyjne które Budnex uznaje a których nie usuwa. Po odebraniu mieszkania was "olewa". Nigdy więcej Budnex. Omijajcie Budnex szerokim łukiem. Na początku są mili abyś podpisał umowę, w trakcie budowy dobry kontakt z Panem Wisławem z biura sprzedaży. Po odbiorze będziecie bezsilni. Piszę obiektywnie na przykładzie tych dwóch lokalnych deweloperów. O innych się nie wypowiadam.
AND - Gość

 2017-04-21, 02:00:28

Mając obecną wiedzę nigdy drugi raz nie kupił bym mieszkania z Bubnex. Drzwi do mieszkania bardzo grube, w pełni antywłamaniowe, z samozamykaczem, super dźwiękoszczelne z progiem z nierdzewki . Stojąc przy samych drzwiach nie usłyszycie nawet dzwonka w mieszkaniu. Na czas wykończenia dostajecie tymczasowa wkładkę do zamka drzwi, którego klucze możecie przekazywać wykonawcą waszego mieszkanka. Po zakończeniu zgłaszacie telefonicznie i w umówionym terminie przychodzi monter i zabiera od was ta tymczasową wkładkę i montuje wam w drzwiach rozpakowywaną w waszej obecności z zaplombowanego opakowania wysokiej klasy antywłamaniowej, atestowaną wkładkę z nowym kompletem kluczy. Montuje super wizjer, dokonuje ewentualnej kosmetycznej regulacji zawiasów drzwi. To jest podejście do nabywcy.
AND - Gość

 2017-04-21, 02:07:08

"Siemaszko" zapewnia też pod blokiem przez długi czas kontener na resztki budowlane,gruz itp, opakowania po meblach. Często go opróżnia. Pod blokiem czysto, trawka rośnie. U Siemaszki klatka schodowa szeroka, przeszklona a winda duża, kanapa, meble, materiały wykończeniowe wchodzą bez problemu. Mając obecną wiedzę i problemy reklamacyjne które Budnex uznaje a których nie usuwa. Po odebraniu mieszkania was "olewa". Nigdy więcej Budnex. Omijajcie Budnex szerokim łukiem. Na początku są mili abyś podpisał umowę, w trakcie budowy dobry kontakt z Panem Wisławem z biura sprzedaży. Po odbiorze będziecie bezsilni. Piszę obiektywnie na przykładzie tych dwóch lokalnych deweloperów. O innych się nie wypowiadam. Mając obecną wiedzę nigdy drugi raz nie kupił bym mieszkania z Bubnex.
Opinia porównawcza w oparciu o budynek "Siemaszko" nieopodal przy ul. Głowackiego oddany latem 2016. Inni potrafią budować lepiej ale czy drożej w oparciu o lepsze materiały budowlane.
AND - Gość

 2017-04-21, 02:18:22

Budnex buduje cienkie delikatne ścianki działowe z pustaków gipsowych, które hydraulicy kując bruzdy pod rury CO, czy elektrycy gruzują młotami udarowymi na wylot do sąsiedniego pomieszczenia. Potem to zalepiają. Warto się przejść zobaczyć kiedy kładą hydraulikę. U Siemaszki grubsze ścianki działowe z pustaków ceramicznych, porotermu.
ALEURWAŁ - Gość

 2017-04-21, 19:33:47

haha, jeszcze dzis koparka spadła ze skarpy na budowie na kusocińskiego:) fajnie tam w Budnexie:)
AND - Gość

 2017-08-13, 17:39:12

Balustrady balkonów mocowane są na kotwy ocynkowane, nie posiadające atestów dopuszczających do stosowania na zewnątrz budynku i jako takie nie powinny być stosowane. Budnex stosuje kotwy niezgodne z dokumentacją budowlaną w tak ważnych z uwagi na bezpieczeństwo elementach konstrukcyjnych. Jedyne dopuszczone przez producentów i przepisy kotwy do tego celu posiadające wymagane certyfikaty powinny być z stali kwasoodpornej co łatwo sprawdzić przykładając magnez. Prawidłowe kotwy z stali kwasoodpornej A4 nie przyciągają magnesu
Stosowane. Możecie to sami sprawdzić.
AND - Gość

 2017-08-13, 17:49:50

Budnex nie przestrzega postanowień aktów notarialnych. Pierwszy budynek, mieszkania przekazane lokatorom zgodnie z terminem w połowie grudnia 2016. Zgodnie z podpisanymi aktami notarialnymi deweloper Budnex miał termin ostateczny do końca maja 2017 przenieść własność lokali mieszkalnych na jego nabywców. Budnex skutecznie bezprawnie uchyla się od tych czynności do dnia dzisiejszego. Kupicie mieszkanie i nie wiecie kiedy staniecie się jego właścicielami. Banki będą was ścigać i będziecie płacić bankom większe opłaty.
Kama - Gość

 2017-08-13, 20:10:51

Czy może ktoś podpisał już akt notarialny przeniesienia własności
w pierwszym budynku ul. Kusocińskiego - Lewandowskiego?

Budynek podobno uzyskał już pozwolenie na użytkowanie w marcu 2017.
Anonim - Gość

 2017-08-22, 18:59:28

Proszę wpisać na Facebooku budnex Lewandowskiego. Jest utworzona grup. Będzie łatwiej się czegoś dowiedzieć
Yellow - Gość

 2017-12-02, 18:08:07

Do AND - Gość

Co oni ci takiego zrobili, że tak po nich jedziesz czy to może jakaś konkurencja, tak obsmarowała przez ciebie ta budowa tego budynku że strach tam wchodzić bo brzmi to wszystko tak jak by miał zaraz ten budynek się zawalić, dziwne że tle mieszkań sprzedali a tylko tobie coś tam nie pasuje, hi hi hi....

Odpowiedz