Miniaturka Budnex Kusocińskiego

Budnex Kusocińskiego Szczecin

Współtworzyli
Wo92Wo92253
GrandGrand39

Budnex Kusocińskiego

70-236 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Informacje

Ważne
    Budowany, szczeciński zespół budynków wielorodzinnych na terenach dzielnicy Nowe Miasto przy Kusocińskiego, Dąbrowskiego. Konstrukcja budynków Budnex Kusocińskiego wystartowała w maju 2015, a dobiegnie końca w czwartym kwartale 2017 roku. Całkowita powierzchnia tych czteropiętrowych budynków będzie równa 12 tys. metrów kwadratowych. Budnex jest inwestorem budynku, a jest on budowany przez Konkretm. W odległości 122 metrów powstaje budynek Budnex Lewandowskiego, 185 metrów dalej znajduje się Osiedle Pod Klonami, a 211 metrów dalej znajduje się Osiedle WAM.
Informacje
Zespół budynków
mieszkalny
w budowie w budowie
średniowysoka
Nowe Miasto
2015 - maj
2017 - grudzień
Budnex

Dane techniczne
5
1
12000 m2
175
131

Informacje dodatkowe

Ważne
  • w budynkach znajdą się mieszkania o powierzchni wynoszącej od 34 do 75 m2;
  • osiedle docelowo składać się będzie z czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z garażami w części podziemnej;

Wyświetlono 4703 razy | Ostatnio zmodyfikowano - 2017-03-14 13:32:33

Logo Budnex Kusocińskiego

Lokalizacja - mapa - dojazd

Powiązane firmy

Forum opinii Budnex Kusocińskiego

 Posty: 6
 strona: [1]
współczują tym co nabyli mieszkania - Gość

 2016-11-07, 19:37:34

jak patrzę jak to budują, to strach człowieka wzbiera, normalnie dawna komuna... ale najlepsze jest to, że developer postawił 5 bloków ale chyba zapomniał, że ludzie dziś auta posiadają. Nie pierwszy i ostatni co tam w Szczecinie buduje a potem osiedla wyglądają jak złomowisko aut.... Nie wiem gdzie oni zamierzają parkować, jeżeli wjadą na teren sąsiedniej wspólnoty gdzie miejsc jest pod dostatkiem, będą codziennie rano koła pompować. Nie po to sąsiedni developer zadbał o mieszkańców i udostepnił dużo miejsc, aby jakiś pseudo budowlaniec z Gorzowa liczył teraz na łapu capu i że jego mieszkańcu sobie obok po koleżeńsku zaparkują...
Nabywca - Gość

 2017-04-21, 00:38:59

Budnex buduje również w Szczecinie przy ul. Kusocińskiego a dokładnie ul. Lewandowskiego. Partacze, odradzam. Budynek, lokal mieszkalny oddany terminowo w połowie grudnia 2016, ale usterek nie usunęli do dzisiaj 20.04.2017. Kontaktu ze strony dewelopera prawie brak. Po odbiorze was oleją. U mnie jakiś inteligentny inaczej budowlaniec ściągając jakimś skrobakiem folię ochronną z okien PCV skutecznie porysował dogłębnie całą stolarkę od strony zewnętrznej. Do dzisiaj nie potrafią usunąć zwulkanizowanej folii ochronnej z stolarki balkonowej. Barierki balkonowe to porażka, odchyla się, wypełnienie szklane za krótkie, że może wypaść, nieprawidłowo, niepewnie zamocowana do płyty balkonowej. Brak niektórych wkrętów w balustradzie. Kotwy balustrady mocowane krzywo. Ta "atrakcyjna cena" mieszkania wynika z dużych oszczędności. Drzwi wejściowe cienkie, że dźwięki z mieszkania słychać na klatce i odwrotnie. Dostaniecie jedną wkładkę niskiej jakości do zamka i otwór na drugą, którą sami kupujecie.
Nabywca - Gość

 2017-04-21, 00:42:47

Próg drzwi szeroki na grubość muru z paneli kryty folią PCV, która zapewne szybko się zniszczy od butów. Czytajcie dobrze umowy bo enigmatyczny skrót myślowy "Instalacja wodna i kanalizacyjna bez rozprowadzenia" oznacza zrób sobie sam albo prywatnie jaśnie panu hydraulikowi do ręki zapłacisz, słono dopłacisz to będziesz miał wodę w łazience. A tak to musisz sam ją sobie potencjalny naiwny kliencie poprowadzić rurami do umywalki, pralki, prysznica. Wodę do zlewu w kuchni wam pociągną ( dziwne). Kanalizację macie ale tylko w postaci pionu. Sami musicie położyć sobie rury odpływowe do zlewu w kuchni. W łazience tak samo. Nie dostaniecie położonych rur kanalizacyjnych do prysznica, umywalki pralki, no chyba że sporą kwotę uiścicie panu hydraulikowi (firma podwykonawcza).
Nabywca - Gość

 2017-04-21, 00:46:19

W budynku mała winda, wózek z dzieckiem na wcisk wejdzie, ale roweru to już tam nie wsadzicie, z meblami po piętrach schodami. No może 2 krzesła wejdą. Mam porównanie do mieszkania innego dewelopera na rynku lokalnym "Siemaszko". Standard bez porównania. Ładna stolarka drewniana, instalacja wodna i kanalizacyjna kompletna z wszystkimi podejściami pod odbiorniki, zakończona zakorkowanymi podejściami. Drzwi do mieszkania bardzo grube, w pełni antywłamaniowe, z samozamykaczem, super dźwiękoszczelne z progiem z nierdzewki . Stojąc przy samych drzwiach nie usłyszycie nawet dzwonka w mieszkaniu. Na czas wykończenia dostajecie tymczasowa wkładkę do zamka drzwi, którego klucze możecie przekazywać wykonawcą waszego mieszkanka. Po zakończeniu zgłaszacie telefonicznie i w umówionym terminie przychodzi monter i zabiera od was ta tymczasową wkładkę i montuje wam w drzwiach rozpakowywaną w waszej obecności z zaplombowanego opakowania wysokiej klasy antywłamaniowej, atestowaną wkładkę.
Nabywca - Gość

 2017-04-21, 00:48:52

Montuje super wizjer, dokonuje ewentualnej kosmetycznej regulacji zawiasów drzwi. To jest podejście do nabywcy. "Siemaszko" zapewnia też pod blokiem przez długi czas kontener na resztki budowlane,gruz itp, opakowania po meblach. Często go opróżnia. Pod blokiem czysto, trawka rośnie. U Siemaszki klatka schodowa szeroka, przeszklona a winda duża, kanapa, meble, materiały wykończeniowe wchodzą bez problemu. Mając obecną wiedzę i problemy reklamacyjne które Budnex uznaje a których nie usuwa. Po odebraniu mieszkania was "olewa". Nigdy więcej Budnex. Omijajcie Budnex szerokim łukiem. Na początku są mili abyś podpisał umowę, w trakcie budowy dobry kontakt z Panem Wisławem z biura sprzedaży. Po odbiorze będziecie bezsilni. Piszę obiektywnie na przykładzie tych dwóch lokalnych deweloperów. O innych się nie wypowiadam. Mając obecną wiedzę nigdy drugi raz nie kupił bym mieszkania z Bubnex.
Nabywca - Gość

 2017-04-21, 00:52:06

Obiektywna opinia porównawcza w oparciu o budynek "Siemaszko" nieopodal przy ul. Głowackiego oddany latem 2016

Odpowiedz