Inwestycje w Suchym Lesie

 • Gotowa inwestycja Villa Sucholeska pod Poznaniem
  2017-05-18 11:08:36 Gotowa inwestycja Villa Sucholeska pod Poznaniem

  Zakończyła się budowa inwestycji mieszkaniowej Villa Sucholeska, składającej się z dwóch budynków. Deweloperem projektu jest firma More Place.

 • PTB Nickel zakończyło realizację ośrodka biomedycznego Nickel BioCentrum
  2012-09-21 09:54:04 PTB Nickel zakończyło realizację ośrodka biomedycznego Nickel BioCentrum

  W środę, 19 września br. w Złotnikach k. Poznania uroczyście otwarto Nickel BioCentrum - jeden z najnowocześniejszych w Wielkopolsce ośrodków biomedycznych. Projektantem i generalnym wykonawcą całej inwestycji była firma budowlana PTB Nickel. W nowo powstałym kompleksie na potrzeby biobinzesu przygotowano ponad 4 tys. m2 wysokiej klasy powierzchni laboratoryjnych oraz biurowych.

 • 2011-03-11 08:44:26 Nowa droga w Biedrusku

  Wczesną wiosną planowane jest rozpoczęcie remontu drogi powiatowej w Biedrusku pod Poznaniem. To już kolejna inwestycja realizowana w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 - 2011. Prace warte nieco ponad 6 milinów złotych zrealizowane zostaną przez firmę Budownictwo Drogowe Siedlecki Sp. z o.o.

 • 2007-10-05 12:44:01 Osiedle Natura w Biedrusku

  Osiedle Natura jest propozycją firmy Jakś-bud na to, by zamieszkać w oddalonej i nieco zapomnianej podpoznańskiej miejscowości - Biedrusku.

 • 2007-09-18 09:40:15 Pływalnia w Suchym Lesie

Forum

 • HANS Gość
  Najlepszy budynek z tego parku to LEROY MERLIN.
 • Carr Gość
  Co do korupcji to nie ma już tego zjawiska, ponieważ wszystko tu załatwia się po rodzinnemu :)
  Nie wiem jak może to wszystko jeszcze funkcjonować i nikt się nie buntuje. Ktokolwiek "zewnątrz" rozpoczyna pracę w jakimkolwiek publicznym obiekcie na terenie Suchego Lasu, po roku ucieka, ponieważ znieść nie idzie koła rodzinnej adoracji.
 • danka Gość
  no... specyficzne :) ale znajdą się na to amatorzy,są gusta i guściki. MI mówili ze klocki betonowe kupuje - http://www.ardens.org.pl/ a takie klocki przecież nie są... ale kazdy ma prawo do opinii

zobacz więcej...