Provident wynajmuje biura w Business Garden Poznań

2017-11-08 11:09:41

 

Do kompleksu biurowego Business Garden Poznań przeprowadzi się firma pożyczkowa Provident Polska, gdzie zajmie prawie 680 metrów kwadratowych. Właścicielem obiektu jest Vastint Poland.

Business Garden Poznań

Business Garden Poznań

1 grudnia br., firma pożyczkowa Provident Polska przeprowadzi się do nowej siedziby w Poznaniu, którą został kompleks biurowy Business Garden Poznań.


Przeprowadzka firmy Provident Polska do kompleksu Business Garden Poznań wpisuje się w nasilający się trend relokacji na poznańskim rynku biurowym. Nowe umowy stanowią 57 proc. popytu generowanego głównie przez firmy rozszerzające lub relokujące swoją działalność. Zapotrzebowanie na powierzchnię biurową w regionie rośnie już od trzech lat i utrzymuje się na wysokim poziomie również w 2017 roku

- mówi Sebastian Bedekier, dyrektor regionalny w firmie Colliers International w Poznaniu, która reprezentowała najemcę w procesie relokacji.

Poznański zespół biurowy Business Garden oferował będzie docelowo około 88 000 mkw. powierzchni biurowo-usługowej, zlokalizowanej w dziewięciu biurowcach z wewnętrznym ogrodem.

W 2015 roku do użytku oddany został pierwszy etap, składający się z czterech obiektów o łącznej powierzchni 42 000 mkw. Obecnie w realizacji jest druga faza projektu, która dostarczy na poznański rynek 46 000 mkw. w pięciu biurowcach. Oddanie do użytku zaplanowano na koniec 2018 roku.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz