Gwiazda Morza rośnie we Władysławowie

2017-05-19 07:29:04

 

Trwają intensywne prace na budowie Hotelu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie. Dobiegły końca prace na parterze budynku, a już niebawem wykonawca przystąpi do realizacji stropów na tym poziomie obiektu.

Tak obecnie wygląda budowa hotelu Gwiazda Morza

Tak obecnie wygląda budowa hotelu Gwiazda Morza

Na początku roku zakończyły się prace związane z budową fundamentów Hotelu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport. Wykonawca - firma Mega S.A. - wykonał zabezpieczenie ścian wykopu za pomocą palisady DSM, wylano płytę fundamentową wraz z izolacją typu ciężkiego.


Na dwóch kondygnacjach podziemnych, które zagospodarowane zostaną pod halę garażową, zakończono prace w zakresie których wykonano ściany żelbetowe i izolację typu ciężkiego, budowę ścian, stropów i słupów, a więc konstrukcji nośnych obiektu.

Hotel Gwiazda Morza to drugi etap powstającego od 2013 roku kompleksu Gwiazda Morza Resort Spa & Sport. Budynek dzięki planowanej standaryzacji na poziomie 4 gwiazdek stanie się jedynym tak prestiżowym hotelem w pomorskiej części polskiego wybrzeża.

W najnowszej inwestycji znajdzie się 87 pokoi hotelowych i 13 Exclusive Serviced Apartments. W budynku mieściło się będzie również centrum konferencyjno-bankietowe wraz ze strefą SPA, gabinetami kosmetycznymi i salonami odnowy biologicznej.

Pokoje hotelowe w Gwieździe Morza Resort Spa & Sport można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. Ich nabywcy mają w umowie dzierżawy zagwarantowane dochody na poziomie 7% w skali roku przez okres 15 lat z możliwością przedłużenia umowy o kolejne 5 lat.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz