Startuje realizacja apartamentowca Grano Residence w Gdańsku

2018-01-04 11:07:38

 

Rusza realizacja projektu Grano Residence na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Utrzymana w stylu Art déco inwestycja, zostanie oddana do użytku w drugiej połowie 2020 roku. Inwestorem jest spółka Dekpol.

Projekt inwestycji Grano Residence w Gdańsku

Projekt inwestycji Grano Residence w Gdańsku

Deweloper Dekpol S.A. rozpoczął realizację swojej prestiżowej inwestycji na gdańskiej Wyspie Spichrzów pod nazwą Grano Residence. W ramach projektu powstanie łącznie około 300 apartamentów sprzedawanych w standardzie deweloperskim lub z możliwością wykończenia "pod klucz".


Dodatkowo w Grano Residence znajdą się pokoje hotelowe sprzedawane w systemie condo oraz lokale handlowo-usługowe. W części hotelowej zaplanowano także elegancką i przestronną restaurację, nowoczesną strefę SPA & Wellness z basenem, saunami oraz salę konferencyjnę. Kompleks dwóch budynków powstaje na działce w obrębie ulic Pszennej, Chmielnej i Żytniej.

Deweloperem i generalnym wykonawcą Grano Residence jest spółka Dekpol. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kozikowski Design, natomiast projekt wnętrz przygotowała pracownia Ideograf - Pauliny Czurak.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w drugiej połowie 2020 roku.

 

Źródło Urbanity.pl

 

Forum opinii

 Posty: 0

Odpowiedz